Langs deze weg wensen wij u allen prettige feestdagen en een voorspoedig 1976 toe. Bestuur AFC Ajax AjaxLevski Spartak (21) Arno tegen de Bulgaarse doelman andermaal in de gelegenheid stelt te doelpunten (21Met nog zo'n 20 minuten te spelen. Komt er géén verandering meer, dan dreigt verlenging. Daarna nóg geen beslissing: penalties. En er komt geen verandering, ondanks voor Ajax vele kansen, ondanks een kopbal van Geels tegen de binnenkant van de paal (I), ondanks Ajax' tomeloze inzet. En ook in de beide verlengingen (2x15 minuten), waarin doelman Staikov ternauwernood en met veel keepersgeluk erger voor zijn club kan voorkomen, was het Ajax dat domineerde En toch gemeten naar de inspanning van alle spelers, wordt niet voldoende effect geboekt. Het zit ons werkelijk niet mee. Dan fluit scheidsrechter Schiller voor de laatste keer na 120 minuten. Geen groot ,,ret" deze Oosten rijker, althans niet voor wedstrijden van deze allure. De toepas sing van de voordeelregel b.v. mag hij nog weieens nalezen Ja die strafschoppen-affaire, zeg maar ,,het penalties-drama" voor Ajax. Van de vijf, misten wij er één; Levski niet. De kranten hebben er vol over gestaan 't Is gebeurd. Kun je lang over nabomen Maar waarom Dóórgaan We hebben nog twee belangrijke mogelijkheden: de KNVB-Beker en de Compe titie. En wat Sofia aangaat: we hebben ons niets te verwijten. Een spannende wedstrijd was het uiteraard waarvan is ge noten, óók door de kijkers" in Nederland. Dat ze in 't ,,yoghurt- land" overgelukkig waren het zij hun gegund. De berichten over JONG-AJAX zijn niet zo erg opwekkend Sinds onze laatste melding werd b.v. in de Bekerwedstrijd tegen 1 Jl 7

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1975 | | pagina 7