zou de goede Sint wel komen Misschien dat voor een volgende keer eerst overleg met het Ajax- bestuur kan plaatsvinden. Overigens, nogmaals, wat de opzet betreft, onze hulde! Op vrijdagavond 21 november jl. droeg de clubavond van Ajax het karakter: ,,met dames". Dan heeft deze wekelijkse bijeen komst een bijzondere aanleiding daartoe en dat was ook uiter aard het geval: St. Nicolaas en zijn knecht zouden hun opwach ting komen maken, alle veroordelingen jegens Spanje ten spijt. Aldus geschiedde; de oude man in een keurig gewaad Rood- Wit!); ook zijn helper was opvallend goed gekleed bleek uitermate goed op de hoogte te zijn met verschillende toestanden en wist veel van meerdere Ajax figuren. Je zou geneigd zijn te veronderstellen dat hij onze club langer kent En de aanwezigen zongen hem vriendelijk toe, met nog échte Sinterklaasliedjes Bij ,,Dag Sinterklaasje stapte Sint weer op, beloofde het volgend jaar zeker terug te komen en dan maar neen, dat moet dan alvast een verrassing blijven. De avond werd verder voortgezet met klaverjaswedstrijden, de biljarters bestreden elkaar op het groene laken en (uitsluitend voor dames) was er strijd op en om de sjoelbak. De resultaten van een en ander vindt u elders afgedrukt. Wat ons Jeugd-Honk aangaat, wel, er is o.i. tot nu toe slechts reden daarmede gelukkig te zijn. En niet alleen de jeugd heeft hier een prettig en gezellig onderkomen, ook anderen, lees oude ren, komen er graag. En Karei Kamlag c.s. willen er ook echt iets goeds van maken. Zo bestaat momenteel de mogelijkheid dat de OUDERS en andere prettige mensen zich opgeven voor 'n wekelijkse klaverjas- avond, waarbij het plan bestaat daarmede in de eerste dagen van januari 1976 te starten. U kunt zich bij de heer Kamlag of bij één van zijn medewerkers(sters) opgeven. Traditie-getrouw was Sinterklaas uit Spanje, vergezeld van zijn trouwe helper Zwarte Piet, op zaterdag 22 november jl. op be zoek bij de Ajax-jeugd. Als onderdeel van een middag met voet balfilms, tractaties en wat dies meer zij. Aan de hand van zijn ,,Rode Boek" riep Sint verschillende Pupil- Sigarenmagazijn Bennie Muiier Voorverkoop alle wedstrijden, óók uitwedstrijden Ajax Toto-inleveringsadres voor Ajax - BPC - Spartaan - Maccabi - SVA Haarlemmerstraat 96, telefoon 220431 3

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1975 | | pagina 3