de fraai gerestaureerde indoortraining-zaal maar VOORAL ook zal bijdragen tot ons clubleven sfeer clubgeest. Onmisbaar voor de verdere groei en bloei van ons dierbaar Rood en Wit. Na de officiële opening van het nieuwe Jeugd-Honk op zaterdag 18 oktober jl. organiseerde Karei Kamlag op maandag 20 okto ber d.a.v. een avond-voor-de-ouders, waarbij ook de bestuurs leden J. van Praag, H. G. A. Timman en A. Kraan aanwezig waren. Wel, dat is een zeer geslaagde bijeenkomst geworden, waarbij de vaders en moeders van onze jeugdspelers zich niet onbetuigd hebben gelaten én ten aanzien van een sfeervolle avond én met betrekking tot het schenken van fraaie cadeaus, bloemen etc. De Jeugd-Commissie en in het bijzonder Karei Kamlag verzocht ons alle ouders en ook anderen die de inwijding van ons Jeugd- Honk tot een werkelijk groots gebeuren in het Ajax-clubleven hebben gemaakt, daarvoor hun oprechte dank te betuigen. Gaarne bij deze. We dachten wel te kunnen stellen dat ,,NEC-uit" voor iedere bezoekende club een pittige opgave is en zeker als de mannen van de Nijmegen-Eendracht-Combinatie in de bovenste regionen van de competitie opereren. Het tekenen-voor-een-gelijkspel" is ten opzichte van de wedstrijden in de ,,Goffert" bij de gasten danook geen zeldzaam geluid. Als dan ons eerste elftal Noviomagum verlaat met een 31 zege in de strijd om de Nationale Beker, mag dat o.i. als een uit stekende prestatie worden aangemerkt, de uitlatingen van gebrui kelijke .negatieve penneridders" t-en spijt Om nog even het score-verloop aan de vergetelheid te ontrukken: na een kwartier 01 door Brokamp, waarna Meyers nog vóór de pauze gelijk maakte. Een onverwachte schuiver van Geels ver restte de overigens uitstekend spelende doelman Schellekens 12), waarna in de laatste minuut René Notten een solo-actie zag beloond 13). 's Avonds in Studio Sport bracht de loting voor de volgende ronde ons op 7 december a.s. in een uit-wedstrijd tegen FC Amsterdam. Andermaal, want voor de competitie gaan we de Stadion-bewoners aan de voet van de Marathon-toren op 26 oktober ontmoeten. AjaxFC Utrecht trok toch meer mensen dan we aanvankelijk verwachtten. Zo'n 11.000 man bevolkten de tribunes van het Ajax-Stadion, toen ,,ref" Jonker het teken gaf de bal aan het Sigarenmagazijn I I 0 fT^ S0cksiOni VOORVERKOOP: Ajax- en Olympisch Stadion Inleverings-adresAjaxpool Rijnstraat 63, Telefoon 448587 7

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1975 | | pagina 7