Slijterij-Wijnhandel De Unie Juniores A1 - Staande v.l.n.r.: D. de Groot (trainer), C. Fleysman (leider), J. Schroder, Flamain. Jager, Brandenburg, Meyer, Van Galen, Hoff en trainer Bob Haarms. Gehurkt v.l.n.r.: Faessen, Drost, Terstal, v. d. Hengst, Van Aken, Brenker en Visser Ajax C3DWS C3 0—0 Deze spannende wedstrijd eindigde in een 00 stand. Ajax speelde een goede wedstrijd, alleen de afwerking liet te wensen over. Er kwamen geen doelpunten, ondanks dat we de gehele wedstrijd iets sterker waren, doch voor het doel was het mis. Zeker, er was ook pech; tweemaal werd de bal tegen de lat geknald. Daar bleef het bij. Volgende keer beter. Baarn A1Ajax Al (vriendschappelijk) 13 Ajax A2—Swift A1 2—0 We begonnen deze wedstrijd met prima veldspel en goed op gezette aanvallen over de vleugels. Dit resulteerde reeds in de eerste minuut in een hard schot van John Duyvelshoff, dat tegen de onderkant van de lat in het veld terugsprong. Nauwelijks een minuut later trof André Brandenburg andermaal keihard de lat. Na een dieptepass schoot André hard in, nu tegen de paal. Het geluk was dus bepaald niet aan onze zijde in de eerst 20 minu ten. Er werd echter door het gehele elftal blijvend zeer goed gevoetbald; iedereen vroeg zich af met hoeveel de tegenpartij afgestraft zou worden. Swift bracht er weinig van terecht, uit gezonderd hun doelman, die een zeer goede wedstrijd speelde. Na ongeveer 25 minuten kreeg André op rechts de bal, schoof deze keurig op maat naar John Duyvelshoff, die de diepte was ingesprint. Peter v. d. Hengst maakte toen 10. Met deze stand gingen we thee drinken. Na rust een geheel ander spelbeeld. Het leek wel of onze jongens alleen voor zichzelf liepen te voetballen. Het werd rommelig en ongeorganiseerd. Peter v. d. Hengst pas seerde op links keurig 2 a 3 man, maar in plaats van de bal voor te trekken waar 2 van onze mensen geheel vrij stonden, wou hij het karwei alleen afmaken, wat mislukte. Peter Zinkstok maakte er met een kopbal nog 20 van, maar goed en mooi was het allemaal niet meer. De 2 punten waren binnen, mede doordat onze tegenstander zwak speelde. Ajax A3JOS A1 3—1 Een geweldig leuk resultaat na zoveel teleurstellingen in de af gelopen weken Dankzij een geweldige inzet en een goede samen werking sloten wij de eerste helft af met 11. Nadat Lai ons een voorsprong had gegeven, werd een foutje in de achterhoede afgestraft (11). Mede omdat er nogal wat kansen om zeep vermelden dat de B-juniores G. Meyer en Klaassen hun oudere clubmakkers fijn hebben geholpen. Ajax ClDe Volewijckers C1 70 De C1-juniores speelden tegen De Volewijckers de eerste helft een matte partij voetbal. De bal werd in een niet al te hoog tempo rondgespeeld, terwijl vrijwel niet geschoten werd. On danks deze lusteloze eerste helft stonden we bij rust met 20 voor. Na de thee werd er wat pittiger gespeeld, hetgeen tot beter en sneller voetbal leidde, waardoor de doelpuntenmachine op gang kwam. Eindstand 70. RKAVIC C1— Ajax C2 2—2 Bijna een half uur later dan „gepland" (15.00 uur) kon de C2 aan de moeilijke uit-wedstrijd tegen RKAVIC C1 aantreden. Door de felle wind in de rug was het fysiek wat sterkere RKAVIC meer in de aanval. Doch Ajax hield goed stand. Vlak voor tijd kregen we net buiten het penalty-gebied een onnodige vrije trap tegen (zwak leidende scheidsrechter). Hard en hoog werd de bal ingeschoten (10). Op slag van rust werd het zelfs 20 door een afstandsschot. Na de pauze een herboren Ajax. De ballen gingen eerst nog nét over en nét naast, totdat Gerry de Graaf op links alleen op het doel af ging. Zijn pass naar rechts belandde bij de goed mee opgekomen Richard v. d. Broek, die keihard inschoot (21). Uit een dieptepass van Johan van Leyenhorst kwam de bal bij v. d. Broek, die met een afstandsschot de score op 22 bracht. Helaas voor Ajax haalde de RKAVIC-doelman er nog fraai een paar mooie ballen uit en bracht het laatste fluit signaal het einde van een spannende tweede helft. Ajax was uitstekend teruggekomen, met goed spel. Een kleine winst voor onze jongens was wel verdiend geweest. De zaak met de enorme sortering W. W. Wassenaar Bols - De Kuyper Albert Cuypstraat 206 - Amsterdam Legner - Levert Telefoon 724905 Floryn - Bokma DE KUYPER VIEUX, de Vieux met de Franse brandy 22

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1975 | | pagina 22