BRILLEN Oogmeting ifaW „Quatre-Vingts" Nogmaals de heer Neefjes (obligatielening), de heer W. F. Schoevaart (juridische kosten), andermaal de heer A. W. van Dijk (o.a. reserve-rekening ondersteuning oud-personeel), de heer Been (amateurkosten), de heer Middendorp (afrekening KNVB inzake WK), de heer Van Eijden (lening), nogmaals de heer Lambregts (lening of: te betalen kosten), de heer W. F. Volkers (kosten KNVB, gebruik lichtinstallatie, overkapping staantribunes), de heer Van der Zwaag (vermakelijkheidsbelas ting) en tenslotte weer de heer A. W. van Dijk (conjunctuur- reserve). Voorzitter Van Praag dankte hierna penningmeester Timman voor de beantwoording van de vele vragen. 6. Verslag van de Financiële Commissie In verband met de afwezigheid van de voorzitter van de Finan ciële Commissie, de heer Bouwens, wordt het rapport van de commissie voorgelezen door de heer Fischer. Het rapport eindigt met het voorstel van de commissie aan de Ledenraad om de penningmeester en de overige bestuursleden décharge te verlenen. Voorzitter Van Praag vraagt of de Ledenraad met dit voorstel instemt. De Ledenraad verleent met algemene stemmen décharge. Voorzitter Van Praag bedankt de leden van de Financiële Com missie voor het vele werk door hen verricht en tevens voor de prettige samenwerking. De heer Fischer wil niet achterblijven en bedankt op zijn beurt namens de commissie het bestuur voor de prettige sfeer tijdens de besprekingen. 7. Vaststelling van de door de Financiële Commissie goedgekeurde begroting De heer Timman laat alvorens met de voorlezing van de be groting een aanvang te maken aan de aanwezigen een xero- kopie uitreiken. Daarna licht hij een en ander nader toe. Er komen vragen van de heren W. F. Volkers, J. Potharst en J. Lambregts, die door de heer Timman uitvoerig worden beant woord. Méér dan de voorafgaande jaren het geval geweest is, zullen we attent moeten zijn op kosten resp. het aangaan van verplichtingen. Hierna werd de begroting ongewijzigd door de Ledenraad vast gesteld. 8. Bestuursbeleid Bij de bespreking van het bestuursbeleid begint voorzitter Van Praag met een uitvoerige uiteenzetting van de zaak-Kraay. Hij geeft een beeld van het beleid van de voormalig technisch-direc- teur, zoals dat in het bijzonder tijdens en na de Indonesische reis naar voren kwam, vertelt over de verschillende gesprekken en vergaderingen die er geweest zijn en van de morgen op 12 augustus jl., toen het contract tussen de heer Kraay en Ajax werd verbroken. Ook over hetgeen zich toen verder heeft afgespeeld, krijgt de vergadering de nodige informatie van het bestuur, tevens betref fende de bespreking met de heer Michels, die er toe leidde dat laatstgenoemde voor een interim-periode de functie van technisch-directeur aanvaardde. Hierna ontwikkelt zich een zeer uitvoerige discussie, waarbij zo nu en dan stevig wordt gedebatteerd en kritische opmerkingen over en weer niet uit de weg worden gegaan. O.m. komen be paalde misvattingen daarbij tot klaarheid en wordt een verder gaande verbetering in de communicatie tussen bestuur en Leden raad bepleit, kortom, resulterende in een wederzijds begrip op verschillende punten brengt de Ledenraad er toe het bestuurs beleid goed te keuren! Voorzitter Van Praag bedankt namens de andere bestuursleden voor het in hen gestelde vertrouwen. 9. Verkiezing voorzitter De waarnemend voorzitter van de Ledenraad, de heer J. Pot harst, stelt dat zojuist het vertrouwen in het bestuur is uitge sproken en dat dit derhalve z.i. ook voor de voorzitter geldt. Bent u kwaliteits- en prijs bewust? UmM Al drie generaties lang een begrip in Amsterdam Grote internationale collectie brilmonturen Alles wordt in eigen werk plaats gemaakt, waardoor snelle aflevering Vakmanschap en perfectie een eerste vereiste Foto-artikelen 1e klas kleur- zwart-wit afwerking JAVASTRAAT 117 - TELEFOON 350117 Leverancier van alle ziekenfondsen Bar-Restaurant Noorddammerlaan 80 Amstelveen-Bovenkerk Telefoon 020-454881 Klaas C. Alberts Recepties, Lunches, Dineis Wim H. v. d. Velde 7

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1975 | | pagina 7