De Don's van de voorzitter haarverzorqers Voorzover u dat al niet reeds uit persver slagen e.d. hebt vernomen, kan ik u hier zeggen, dat onze reis naar Indonesië niet alleen bijzonder succesvol is geweest, doch vooral ook boeiend, ledereen ver zuchtte na terugkomst: onvergetelijk. We hebben in totaal vijf wedstrijden ge speeld in veertien dagen dat is vrij veel, en rekenen wij daarbij nog de trai ning, het reizen (vliegtuig) en andere ge beurtenissen, dat kan gezegd worden, dat dit allemaal, mede ook door het klimaat, vermoeiend was. Alle wedstrijden waren uitverkocht en als we daarbij dan bedenken dat we driemaal in Djakarta speelden waar het Senayan- stadion 130.000 mensen kan bergen, dan ziet u wel dat het aan belangstelling niet heeft ontbroken. Dat was ook van officiële zijde het geval. Laat ik beginnen met onze Nederlandse Ambassade. Daar kregen we een ont vangst, waar zo tussen de 300 en 350 Nederlanders zijn geweest, die zich met alles wat Ajax was, op zeer prettige wijze hebben onderhouden, ledereen was daar gekleed in, laat ik zeggen: sport-tenue, maar Ajax presenteerde zich in mooie wit te tropenpakken, hetgeen door de aan wezigen zeer werd geapprecieerd. Men herkende daardoor ook direct wie bij Ajax behoorde, waarna de meest aangename gesprekken hebben plaatsgevonden met Nederlanders, die al jaren in Indonesië wonen, met anderen die er nog maar kort waren, met mensen van de Ambassade e.a.; ook het voltallig bestuur van de In donesische Voetbalbond was aanwezig. Sprak ik hierboven over de grote belang- Plantage Middenlaan 66 Amsterdam Telefoon 243220

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1975 | | pagina 6