10 heer Martin Schroder (Martinair) deelde beloningen uit aan de topscorer (Francois van PSV) en de beste speler van het toernooi Parkinson (Leeds United). Op het chronologisch overzicht aangaande het totale gebeuren binnen de krijtlijnen van dit toernooi, keurig samengesteld door Daan Schalm, waarvoor bewondering en hartelijke dank, zult u vinden dat ook de speler Piasmans (Feyenoord) 4 goals maakte. Daar was er echter één bij die via een andere speler tot stand kwam. Francois scoorde viermaal rechtstreeks, het geen, ter onderscheiding, (slechts één kon winnaar zijn) hoger werd aangeslagen. te gast bü FC Den Haag-ADO De heer Martin Schroder werd op zijn beurt in de bestuurskamer nog namens de toernooi-commissie in het zonnetje gezet in verband met zijn grote aandeel in de sponsering. Een fraaie (Delfts Blauw) fles met geestrijk vocht, vergezeld van een oorkonde, een herinnerings-(voet)bal met handtekeningen en de wedstrijdballen voor de voetbalclub van Martinair ontving hij als blijk van waardering. Tegen zessen kon worden vastgesteld dat dank zij vooral de geweldige organisatie het toernooi in sportief oogpunt aan de hoge verwachtingen had beantwoord, ja deze misschien zelfs nog wel had overtroffen. Ca. 45.000 toeschouwers hebben hun belangstelling getoond, ledereen was het er over eens: het was geweldig geweest. Maar het feest moest nog worden afgemaakt ii Zeist: uitreiking van oorkondes en het Jubileumnummer 75 jaar Ajax Zaterdag 31 mei 1975: Rondom de finale met in het midden de in A j a x -shirt gestoken aanvoerder van PSV met de Beker

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1975 | | pagina 10