ons internationaal jeugdtoernooi "DF SPORT" »g JAFFADRINK Jramkemsstó "Oosi" t De Ajax-selectie, o.a. voor het komende Jubileum-toernooi ter gelegenheid van ons 75-jarig bestaan (25 TOT 31 MEI 1975) En hier ziet u nu de Ajax-jeugdselektie die tussen 25 en 31 mei zal trachten de Ajax-naam in Nederland, maar ook daar buiten, hoog te houden. Voor ons Ajacieden zal het niet moeilijk zijn de gezichten en namen van de knapen te herkennen. Maar voor de vele lezers buiten de Ajax-kring, is het wel aardig te weten welke spelers in dé mei-week in aktie zullen komen: Bovenste rij v.l.n.r.: Frans Post, Hanny Das, Wutze Bouma, Rob Alberts en Erik van Aken. Middelste rij v.l.n.r.: (leider) de heer C. Fleysman, John Dusbaba, Ronald Klinkenberg, Rob ter Voort, Paul Bijvank, Peter Vaz-Nunes, Peter de Jager, André Beren- poot, trainer J. van Daal en verzorger H. de Haan. Onderste rij v.l.n.r.: Henk van Santen, Rob Kok, Floor Buma, Simon Taha- Sigarenmagazijn VOORVERKOOP: Ajax- en Olympisch Stadion A. L. van Loon - J. P. Heijestraat 97 - tel. 16 7105 mata, John van Veenendaal en Gerard Staats. De technische leiding in die dagen is in handen van de heer Jan van Daal. Deze groep zal er alles aan doen, en zeker moeten doen, het Jubileumjaar een extra tintje te geven. Móeten doen, ja Wij weten nu reeds, dat b.v. in de Feyenoordformatie diverse jeugd- internationals zullen aantreden, waaronder v. d. Korput, terwijl ook Benfica in haar selectie liefst 3 internationals heeft op genomen! Mensen, het belooft wat te gaan worden. Eén dezer dagen krijgt u persoonlijk het wedstrijdschema toe gezonden en daarin kunt u lezen op welke unieke wijze dit toer nooi in elkaar is gezet. Het zal ons dan ook niet verwonderen, als velen, niet alléén de „thuiswedstrijden" gaan bezoeken, maar met standenlijst in de hand ook de andere wedstrijden gaan bekijken. Want zonder meer, iedere wedstrijd (volledige speeltijd) belooft een „happening" te worden. Voor het geval dat: Georganiseerde busreizen zijn mogelijk en toegestaan. Tot de volgende publicatie. Namens Toernooikommissie H. A. SMIT 8

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1975 | | pagina 8