REGLEMENT Footh-Ball Club „AJAX", DER TE NIEUWER-AMSTEL. Artikel 1. De Club stelt zich ten doel eene aangename en gezonde uitspanning te verschaffen. Art. 2. De maandelijksche contributie bedraagt 0.25. Art. 3. Zij die zich als lid bij de Club willen aan sluiten, betalen een inleggeld van 0.50. Art. 4. Het bestuur bestaat uit: President, Vice-President, Secretarissen en Penningmeesters. Art. 5. De President heeft de macht in handen en 't recht van de boeten; bij afwezigheid heeft de Vice-President al zijne rechten. Art. 6. Secretaris: De Secretaris moet zorgen voor de brieven, enz. en met de President alle stukken onderteekenen. Art. 7. Penningmeester: De Penningmeester moet voor de Financiën zorgen; een te kort in de kas moet door hem worden bijgepast. Pen ningmeester en Secretaris hebben beiden co- pieën van het aanwezige geld. Art. 8. Wanneer de leden op de speeldagen (Zon- en Feestdagen) niet komen, moeten zij dit van te voren aan den President mededeelen. Art. 9. Vergaderingen kunnen gehouden worden, wanneer één der leden dit noodzakelijk acht en er door het Bestuur geen bezwaar tegen gemaakt wordt. Art. 10. Bij staking van stemmen beslist de President. Art. 11. Het Bestuur treedt jaarlijks af en is terstond weder herkiesbaar. Art. 12. Wanneer boeten en contributiën binnen de vier weken niet inkomen, worden de eerste verdubbeld en de laatste met 0.05 verhoogd. Art. 13. De Penningmeester moet minstens om 14 jaar rekening en verantwoording doen en is ver plicht, ten allen tijden, den President, wan neer deze het verlangd, zijne financiën bloot te leggen. Art. 14. Zij die niet als lid aangenomen worden, wan neer zij zich laten voorhangen, kunnen dit eerst na twee weken weer laten doen. BOETEN Art. 15. Ongepaste woorden of handelingen, worden met 0.10 beboet. Art. 16. Onattentie bij het spel wordt beboet met 0.05. Art. 17. Zij die het terrein verlaten zonder voorkennis van den Captain, worden beboet met 0.25. Art. 18. Wanneer iemand buiten het spel iets bescha digt, moet Wij de kosten dragen. Art. 19. Wegblijven zonder kennis te geven aan den Captain wordt beboet met 0.10. Art. 20. Wanneer de Captain het reglement niet bij zich heeft wordt hij beboet met 0.10. Art. 21. De Commissaris van Orde heeft het recht leden te beboeten met 0.05, indien zij weige ren iets te dragen. Art. 22. Elk lid is genoodzaakt zich een reglement aan te schaffen op boete van 0.05. Besloten op de Algemeene Vergadering 7 April 1894. P. RAAS Wz„ President. E. KOOY. Secretaris. 10 In 1901 één jaar Ajax

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1975 | | pagina 32