D© verbouwing van de arcade vordert goed Houdt u mij ten goede: in de dagen van tegenslag verwachten wij allerminst over onze haren te worden gestreken. Namens het bestuur zult u mij, de heer Kraay voor de technische aspec ten, altijd bereid vinden u de juiste inlichtingen c.q. informatie te geven. Wat wij op onze beurt vriendelijk vragen is een juiste weergave van die informatie. Natuurlijk en ik meen dat u daarvoor begrip zult opbrengen willen wij gaarne wel enige privacy bewaren. Ik dacht, dat een goede verstandhouding tussen het totale voet- balbedrijf Ajax en de diverse persmedia voor beide partijen een eerste uitgangspunt dient te zijn. Ik zou graag dit onderdeel van mijn speech willen beëindigen met u mede te delen, dat de verbouwing van de arcade hier beneden vlot verloopt en dat het in gebruik nemen door u van de aldaar te crëeren perskamer, van alle comfort en communi catiemiddelen voorzien, nog slechts een kwestie van korte tijd is. Ik hoop, dat die nieuwe omgeving u zal bevallen en dat u snel vandaaruit nieuwe Ajax-successen aan het voetbalpubliek via uw media kan melden. Een woord van dank aan onze trouwe aanhang is, nu het helaas iets minder gaat, zeker op zijn plaats. Niet alleen voor de trouwe steunpilaren uit Amsterdam, maar ook voor de velen van ver buiten de hoofdstad die ons immer steunen, doet het mij pijn dat Ajax u niet week na week meer spektakel kan voor schotelen. De loyale houding uwerzijds stel ik en met mij het gehele be stuur ten zeerste op prijs. Ik ben ervan overtuigd en nu keer ik weer terug naar ons eerste team dat als we binnenkort eindelijk eens met een volledige ploeg kunnen verschijnen, de zaken binnen de krijtlijnen beter gaan lopen. Ik kan u ver zekeren, dat er keihard wordt gewerkt om weer aan de top te komen. De heer Kraay zei het kortgeleden zo: er is een belangrijk stuk wereldklasse bij ons weggevallen. Dat maak je niet zomaar een-twee-drie ongedaan. Zo is het wel. Voegen we daarbij het door allerlei oorzaken steeds maar in een andere opstelling moeten spelen, waardoor het teamverband zeker niet wordt bevorderd, dan is de situatie thans nog alleszins redelijk te noemen. In tegenstelling tot andere geluiden kan ik u bovendien mede delen, dat de onderlinge verstandhouding tussen spelers, be stuur, technisch-directeur, trainers en medische staf uitstekend is te noemen. Vanmiddag nog hebben spelers, de technische leiding en het bestuur gezamenlijk tijdens een lunch geklonken op een goed 1975. De basis voor een spoedige terugkeer van Ajax naar de enige plaats, die haar toebehoort, de top, is zeker aanwezig. Over de andere elftallen in het seizoen 1973-1974 sprekend wil ik het afdelingskampioenschap van onze reserves, Jong Ajax, 5

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1975 | | pagina 5