piet keizer het ajax jubileum jeugd-tournooi ElË]Ë]ËlË]33ËlË]Ë]Ë]Ë]Ë]G]Ë]G]ËlË]Ë]ËlË]Ë]ËlË]Ë]Ë]ËlË]ËlË]Ë]dË]ËlËlË]Ë]ËlË]Ë]Ë]Ë]Ë]Ë]Ë]ËlË]ËlË]Ë]Ë]Ë]Ë]ËlË]Ë]Ë]Ê]Ë]Ë]Ë]Ê]Ë]Ë]Ë]Ë]ËlË]ËlË]Ë]ËlËlË)Ë]Ë]Ë]Ë]Ë]Ë]ËlËl Wij kunnen thans het programma bekend maken. Dit luidt aldus: Zaterdag 24 mei 1975 Aankomst buitenlandse deelnemers; logeren in KNVB-Sport- centrum te Zeist. Avond-ontvangst van begeleiders deel nemende teams in Hotel Oud London te Zeist. Zondag 25 mei 1975 Ajax-Stadion: Ajax - Barcelona; FC Den Haag - Anderlecht. Feyenoord-Stadion: PSV - Leeds U.; Feyenoord - Benfica. Maandag 26 mei 1975 Eerste rustdag. Ontvangst buitenlandse begeleiders en spelers op het stadhuis. Rondvaart. Dinsdag 27 mei 1975 Zoetermeer: Ajax - FC Den Haag; Anderlecht - Barcelona. Tilburg: PSV - Feyenoord; Benfica - Leeds United. Woensdag 28 mei 1975 Tweede rustdag. Programma in overleg met deelnemers. Donderdag 29 mei 1975 Den Haag: FC Den Haag - Barcelona; Ajax - Anderlecht. Eindhoven: Feyenoord - Leeds United; PSV - Benfica. Vrijdag 30 mei 1975 Plaatsingswedstrijden te Volendam. Buitenlandse ploegen vertrekken na het ontbijt naar het Frommer-Hotel te Amsterdam. Na afloop van de wedstrijden, terug naar Frommer-Hotel. Zaterdag 31 mei 1975 Finale-wedstrijden Ajax-Stadion Amsterdam. Slotavond officials en begeleiders in het Ajax-Restaurant. Zondag 1 juni 1975 Vertrek buitenlandse deelnemers. (Wijzigingen voorbehouden) Tijn Middendorp Ë)ËlË]EiËlEjËiEJËlË)Ë]Ë]Ë]ËlË]Ë)Ë)Ë)Ë]Ë]ËlË]Ë]Ë]ËlG]3Ë]Ë]Ë]Ë]Ë)Ë]Ë)Ë)Ë]s]G)Ë]ËlG]Ë]Ë]Ê]ËJË]Ë)G]Ë]ËIËlËlË]GJËlË)Ë]Ë]Ë)Ë)Ë]Ë]Ë]Ë]Ë]3Ë13Ë)3Ë]Ë]Ë)ËlG]ËlËlG]ËlËlË]Ël Het mag als algemeen bekend worden verondersteld, dat Piet Keizer zijn prachtige loopbaan als top-voetballer kortelings heeft beëindigd. Het is in verband hiermede, dat ik Piet die reeds op jeug dige leeftijd tot onze gelederen toetrad en zich daarna heeft ontwikkeld als een speler van bijzonder begaafde klasse mede namens de andere bestuursleden en zeker ook uit naam van AJAX, HULDE breng voor de enorme diensten die hij het Nederlandse voetbal in het algemeen en Ajax in het bijzonder heeft bewezen. Bij dit afscheid was er van deze kant het streven en wij dachten ook in de geest van Piet de zaak intern te behan delen, daarmede vooral laatstgenoemde te behoeden voor com mentaren, berichten e.d., kortom publiciteit waaraan weinig behoefte bestaat. Daarom was het zo spijtig dat, in afwijking hiervan en door wat voor omstandigheden of invloeden ook een aantal Neder landse sportjournalisten toch in staat gesteld werd het heen gaan van Piet te benutten om een reeks langlopende wrok gevoelens eens uit te spelen. Helaas. Op het moment dat ik deze woorden op papier zet, is er een volledige overeenstemming tussen Piet en Ajax met betrekking tot de afwikkeling van bepaalde contractuele overeenkomsten. Alleen wordt nog nader overleg gepleegd over de wijze waaróp; er zijn namelijk meerdere mogelijkheden. Mag ik dan tenslotte nog vermelden, dat bij het eerste gesprek in deze aangelegenheid de heer C. H. Geudeker, op speciaal verzoek van Piet Keizer, aanwezig was. Ik zou naar aanleiding hiervan namens het bestuur Kick nog onze erkentelijkheid willen betuigen voor de onbaatzuchtige benadering van deze affaire zijnerzijds. J. VAN PRAAG 8

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1974 | | pagina 8