De kampioensploeg der Juniores Al op het middenveld, mooie passes geven. R. Matteman, Uyten- bogaard en D. de Vries waren de makers van de doelpunten. Dat DWS de eer nog redde was een bijkomstigheid. Het was een mooie 13 overwinning. Bravo, jongens. H. BIJVANK Jr. JUNIORES Al KAMPIOEN De juniores A1 zijn kampioen. Onze hartelijke gelukwensen aan de spelers, leider Fleysman, trainer Jan van Daal, secretaris Dick Boering, kortom allen die bij de goede gang van zaken betreffende dit elftal betrokken waren. Tegen no. 1 van de andere afdeling (Haarlem) moesten twee wedstrijden gespeeld worden om te bepalen wie op 8 en 9 juni a.s. in Zeist mag meedingen naar de titel: landskampioen. De eerste ontmoeting op ons veld eindigde gelijk, zoals hier boven door Hans Bijvank wordt vermeld, doch in de uitwedstrijd was Ajax veel sterker en speelde een prachtige wedstrijd, zodat ook als kijkspel er voor de toeschouwers veel te genieten viel. Klinkenberg was de gelukkige maker van beide (we wonnen met 20) doelpunten, één voor de rust, het tweede 10 minuten voor tijd. Ajax' eerste kampioen 1974 is er. Wie volgt NASCHRIFT De juniores A2 speelden gelijk tegen DWS A2 (no. 2 op de ranglijst). Een merkwaardig verloop hier. Eerst stond Ajax met 20 vóór, wat zoiets betekende als: geen vuiltje aan de lucht. Maarwe kwamen op een gegeven moment 23 achter Vlak voor tijd gelukte het alsnog tot een puntenverdeling te komen (33). Ja, de bal kan raar rollen. Zeeburgia A2Ajax A3. Ook hier kwam het tot een „samen delen" (11) en viel van deze ontmoeting verder weinig te vermelden. RKAVIC B1 tegen onze B1 eindigde zoals was begonnen (00) hetgeen voor Ajax teleurstellend is, omdat immers teneinde aangaande het kampioenschap een vinger in de pap te houden het nodig is dat alles wordt gewonnen. Ook deze partij overigens een wedstrijd vol incidenten met o.a. beide keepers vrij ernstig geblesseerd. Ajax B2 won met 62 van Rood Wit B2 waaraan weinig of niets behoeft te worden toegevoegd. Mooie uitslag. De juniores Cl speelden een goede partij tegen Blauw-Wit Cl, de ploeg waartegen in de eerste ontmoeting met een gelijkspel (22) genoegen moest worden genomen. Blauw-Wit zat van begin af aan fel op de bal maar technisch was Ajax beter o.a. door uitstekende combinaties. Remco Muller gaf zijn elftal de leiding en zou deze voorsprong in de tweede helft met een fantastisch mooi doelpunt tot 20 vergroten. Tenslotte was het Peter v. d. Hengst die de einduitslag op 30 bepaalde. De juniores C2 gingen, vooral door een fysieke minderheid, tegen DWG C1 met 02 ten onder. Dat was het! TMSr 19

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1974 | | pagina 19