van de controle-commissie dankbetuiging van de Controle-Commissie In de eerste plaats wensen wij u allen een voorspoedig 1974 en vooral daarin een goede gezondheid. Wij van onze kant hopen in het nieuwe jaar weer op dezelfde prettige wijze ons werk te kunnen voortzetten, waarbij wij wel gaarne op de nodige medewerking rekenen, m.a.w. dat een ieder zich aan de regels zal houden. Helaas daar mankeert het nog wel eens aan en het spijt ons dit te moeten zeggen ook bij onze eigen Leden en Ondersteunende Leden. Waarom meent men, dat ons het diploma niet getoond moet worden, alsook de reserveringskaart en autokaart? De ervaring leert dat ten onrechte „vriendjes" worden binnen gesmokkeld, waardoor de mensen die daar recht op hebben, niet op de voor hen bestemde plaatsen kunnen gaan zitten. We hebben hiervoor nu ook een verscherpte controle ingesteld. Het vorig seizoen zijn door onze activiteiten een aantal lieden gepakt, die éénmaal afgescheurde kaartjes weer naar buiten wisten te krijgen om ze daar te verkopen. Dank zij o.a. de heren K. Staneke en E. Borman zijn we daar achter gekomen en is deze zaak in handen van de politie gegeven. Nogmaals gaarne uw medewerking voor een ordelijk verloop bij de wedstrijden, zoals dat ook bij Ajax past. De Controle-Commissie Gaarne dank ik u voor de bloemen die u zond bij het overlijden van mijn vader. Maar vooral dank ik u voor de blijken van belangstelling tijdens zijn slopende ziekte. Ajax was een belangrijk deel van zijn leven en hij was er trots op aan de bloei van Ajax te hebben bijgedragen. Het heeft hem goed gedaan dat hij niet vergeten werd. Mag ik u verzoeken dit ter kennis te brengen aan uw leden. Hoogachtend, w.g. Ir. J. M. SCHETTERS 23

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1974 | | pagina 23