BEIKR BIESHAAR jong ajax voor 1974 BELKR BIESHAAR supportersvereniging Carrosseriefabriek Constructiewerkplaats, Automobiel spuit en moffelinrichting De zaken rond onze Reserves gaan nog steeds goed. Ze staan nog steeds aan de kop, met een gelijk aantal punten als de FC Den Haag, doch met één wedstrijd minder gespeeld. De uit-wedstrijd tegen Telstar werd met 10 gewonnen en een ieder die weet hoe moeilijk het is in IJmuiden hele- resp. halve winst weg te slepen, zal bovenstaand resultaat slechts kunnen loven. Het was Buma, die met een fraaie kopbal de goal maakte, welke in deze ontmoeting beslissend bleek te zijn. Tegen de FC Amsterdam (uit) kwamen de discipelen van Bob Haarms en Nol Boerkool helaas niet verder dan een gelijkspel, waarbij helemaal niet werd gescoord (00). Maar beluisteren we de nabeschouwing, dan had er voor onze jongens ,,dik" winst in gezeten, gelet op het aantal gemiste kansen. Concurrent FC Den Haag verspeelde ook een punt, zodat de situatie op de ranglijst tussen de bovenste twee ongewijzigd bleef. Zaterdag 12 januari kwam de jeugdploeg van AZ '67 op bezoek. Geen top-elftal, maar altijd wel lastig om van te winnen. Zo verging het ons ook deze keer. Door een dekkingsfout in onze verdediging kwamen we al spoedig achter te staan (01), maar zwoeger en doorzetter Berend Kist zorgde er voor, dat we de schaal weer in evenwicht konden brengen. In de loop van de strijd boekten we opnieuw een achterstand d.w.z. vier minuten na de rust weer door een verdedigingsfout. Doch Ajax zou opnieuw langszij komen, zoals dat heet, door Gerrie Kleton. (Even tevoren had de scheidsrechter een door vriend en vijand zuiver bevonden doelpunt geannuleerd.) Dat we de volle winst uiteindelijk toch nog konden binnenhalen, was te danken aan opnieuw Berend Kist. Einde aldus 32 voor Ajax. De Supportersvereniging kan nog enkele leden gebruiken. Het doel van de vereniging is het bezoeken van de uitwedstrijden van Ajax. Voor verdere inlichtingen, verzoeke te bellen: 949735, 793144, 941174, 792327 of 02968-2285. NIEUWJAARSWENS VOOR DE HELE AJAX-FAMILIE EN VRIENDENKRING dépévé komt met z'n wensen voor zijn club in Amsterdam voor zijn Ajax dat met ,,3-punt" aan de top der ranglijst kwam! laat hij nu eens gaan beginnen met 't hooggeacht" bestuur dat gelukkig stand mag houden in een lange levensduur! blijf eendrachtig met je trainers met de spelers hoog en laag! blijf gespaard voor speldenprikken, voor gesar en voor geplaag. laat 't nieuwe jaar maar komen met z'n lief en met z'n leed, laat 't leed maar gauw voorbijgaan, pak ,,'t lief" maar stevig beet! trainer Knobel wens ik alles wat 'n trainer nodig heeft. hij met Haarms ofwel Bobbie naar 't hoogst voor Ajax streeft! Piet ,,de Keyzer" wens ik hart'lijk ,,oude vorm" dus herstel", want met ,,Piet" in grote vorm, redt ons Ajax ,,'t straks wel!" jij Jan Mulder knappe speler, wordt beslist weer héél gauw ,,fit"I en als jij je uit gaat leven gilt publiek steeds: ,,ha, die zit!" met de Mühren's en met Neeskens vormt dit 'n hechte band zo vereend blijft dan ons Ajax: beste club van Nederland!" Barry Hulshoff en Wim Suurbier houden praktisch altijd stand, ook 'n Krol en Blankenburg houden alles in de hand! Arie Haan en Rep ,,die Johnny" werpen zich steeds in de strijd en beheerst! geladen spelend wint dit stel ,,duel" altijd! Stuy de keeper" en Sies Wever komen nu wel achteraan dat is logisch, daar de doelman altijd achterin" blijft staan! laat de bal je niet passeren, duik en spring naar elke bal, 'k wens je beiden, dat geen speler jou 'n keer verrassen zal! Zoltan Varga, Steffenhagen, delen nu al in de roem daarom dat ik deze spelers vol van vreugde nu al noem! pas je aan bij Mokums humor, pas je aan bij Ajax' geest" wordt 't meestal overwinning wordt 't altijd reuzefeest! dépévé is gek van rijmen dépévé holt steeds maar ,,vort" stapt nu over op 'n ander prima speler Pim van Dord! alle spelers wil ik roemen Kleton en met hem de rest. heb steeds maling aan de fluiters speel steeds furieus en best! eer en hulde aan de mensen stille werkers op kantoor de suppoost en veldverzorgers werken mee aan Ajax gloor" de redactie van het maandblad, krijgt natuurlijk ook veel lof aan een ieder wil ik zeggen: mensen! wat is Ajax tof!" ,,last not least" wil ik nu prijzen heel de grote ,,aanhang-schaar" en tot slot wens ik ons allen: ,,een gezegend doelpunt" jaar!" dépévé oudejaar 1973 Dé Jé Vierhout Henegouwenlaan 46b, Rotterdam 3 RIJKSSTRAATWEG 84 DUIVENDRECHT TELEFOON 020-354463-357919 Met Ajax-diploma 10°/o korting 11

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1974 | | pagina 11