De Juniores C3 - Het wachten is op de scheidsrechter wiens fluit niet te vinden is stand brak de rust aan. Het bleek dat Geinburgia zijn kruit in de eerste helft had verschoten, want de doelpunten vielen als rijpe appelen van de boom. Na goed veldspel van de A2 werd het uit eindelijk 111. Geinburgia was geen partij voor ons, al leek dat in het begin wel zo. Het positieve bij ons was, dat we bij een voorsprong van 13 toch dóór bleven voetballen. De mensen die de wedstrijd zagen, zagen wel een eentonige tweede helft, maar van onze kant toch goed voetbal. De A2 staat nu goed bovenaan met 6 gespeelde wedstrijden en 12 punten. De A3 moest uit tegen Lijnden A1. Ons elftal speelde het eerste half uur een goede wedstrijd. Er vielen toen 3 doelpunten (v. Beusekom en Klootwijk 2x). In de 2e helft scoorde Megens het vierde doelpunt (00), waarna de wedstrijd nauwelijks het aanzien meer waard was. De B1 trad aan tegen een hard spelend OVVO. Het werd een 40 overwinning voor onze jongens. De betere techniek en schotvaardigheid van Ajax gaven de doorslag. De B2 moest in een spannende wedstrijd tegen Pancratius B1 uitmaken wie de bovenste plaats ging innemen. Het werd uit eindelijk 11. Maar als we ooit de kans gehad hebben om te winnen, was het in deze wedstrijd. Het missen van een straf schop en enkele mooie kansen waren het gevolg van deze gelijke stand. Na afloop waren de jongens het er over eens dat er ge wonnen had moeten worden. Maar er komt nog een wedstrijd!! De B3 kan terugzien op een goede wedstrijd tegen Volewijckers B2. Na enkele nederlagen weer eens een 02 overwinning. Deze 02 overwinning was nog maar een kleine afspiegeling. Er werden 2 gave doelpunten door de scheidsrechter afgekeurd. Alle spelers toonden nu tenminste inzet. Konijn en Verkaik gaven het voorbeeld en kunnen op een heel goede wedstrijd terugzien. Probeer zo door te gaan, jongens. De C2 moest ondanks een licht veldoverwicht in de wedstrijd tegen St. Pancratius C1 genoegen nemen met een 11 gelijk spel. Aangezien we echter de kansen vergaten te benutten, kon 20 den we deze keer de hand in eigen boezem steken. Door een mooi afstandschot van Pukkie de Vries kwamen we met 10 voor, maar de gelijkmaker van St. Pancratius was zonodig nog mooier 1 1 De C3 behaalde een goed resultaat tegen DJK C1, nl. een 30 overwinning. Aanvankelijk leek het er niet op dat we zo'n duide lijke overwinning zouden behalen. Maar door goed werk van onze keeper Holtgreive en linksback Pais, kwamen we een moeilijke periode goed door. Door de gangmaker Ino Zwaaf, in de voor hoede, kwamen we uiteindelijk tot de 30 overwinning. De C4 behaalde een grote overwinning tegen de C3 van SC Ab coude. In de eerste wedstrijd was het resultaat 13 voor Ajax. Nu werd het maar liefst 90. Kooy werd de topscorer (5x). SC Abcoude werd door goed aanvallend spel van Ajax volkomen weggespeeld. De C4 staat nog steeds, zonder verliespunten, op de eerste plaats. Ga zo door, jongens. Zondag 4 november Een gehandicapt Ajax Al-elftal trad aan tegen de tweede op de ranglijst, HMS. HMS, uitgaande van een 4-4-2 orde, gaf veel hoofdbrekens. De gasten speelden gevaarlijk, maar gelukkig voor ons, niet doortastend. Bij Ajax verdedigde Peter v. d. Linden met allure zijn doel1. In de 2e helft kwam een hernieuwd Ajax binnen de lijnen en wist gelukkig één van de vele kansen te be nutten, een goede kopbal van Kok (10). Wat ook de eind stand betekende. De A2 won de moeilijke uitwedstrijd tegen Meerboys A1 met 02 en bleef hierdoor nog steeds ongeslagen aan kop. De A3 speelde tegen Sporting Zuid A1 een goede wedstrijd. Door v. Beusekom, Staats en De Boer namen we een 03 voor sprong, waarna Sp. Zuid tegenscoorde. Door een prachtig doel punt van De Boer (doelpunt van de maand), wonnen wij deze wedstrijd met 14. Ajax BIDWS B1: De met spanning tegemoet geziene wed-

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1973 | | pagina 20