jaarvergadering van de ledenraad AGENDA voor de jaarvergadering van de ledenraad van de AFC Ajaxdie op dinsdag Jf september 1913 zal worden gehouden in de bestuurskamer van het Ajax-Stadion. Aanvang 20.00 uur precies. (Indien nodig voortzetting op woensdag d.o.v.) Indien de vergadering op vorenstaand tijdstip niet zou kunnen doorgaan, omdat het reglementair vereiste aantal van 18 leden niet aanwezig is, dan wordt de uitgestelde vergadering, ingevolge het bepaalde in artikel 41 van het huishoudelijk reglement, vastgesteld op dinsdag 4 september 1973, aanvang 20.30 uur. 1. Opening. 2. Ingekomen stukken. 3. Notulen van de vergadering van 21 augustus 1973. 4. Jaarverslag van de secretaris over het verenigingsjaar 1972-1973. 5. Jaarverslag van de penningmeester over het boekjaar 1972-1973. 6. Verslag van de Financiële Commissie. 7. Vaststelling van de door de Financiële Commissie goedgekeurde begroting. 8. Bespreking bestuursbeleid. 9. Bestuursverkiezing. a. Aftredend zijn de secretaris de heer J. H. Westrik (deze stelt zich herkiesbaar) en de commissaris betaald voetbal de heer J. Hordijk. b. Verkiezing van een commissaris amateur voetbal. De heer A. Kraan stelt zijn functie tussentijds be schikbaar. c. Verkiezing van een commissaris Algemene Zaken.1) 10. Verkiezing van 1 lid voor de Financiële Commissie. Aftredend is de heer J. de Boer Sr. Deze stelt zich niet herkiesbaar. 11. Vaststelling Officieel Orgaan. 12. Verkiezing Commissie van Redactie. De commissie bestaat uit de heren: C. J. M. Bollen, M. J. W. Mid dendorp en J. van Praag. De heren M. J. W. Middendorp en J. van Praag stellen zich herkiesbaar. (Gelet dient te worden op het bepaalde in artikel 3 van het huishoudelijk reglement. 13. Rondvraag. 14. Sluiting. Voorstellen voor deze vergadering, getekend door tenminste 3 leden van de raad, moeten vóór 14 augustus 1973 schriftelijk ter kennis worden gebracht van de secretaris. (Artikel 43, lid f, van het HR.) Verkiesbare kandidaten voor bestuurs- of andere functies moeten, overeenkomstig het bepaalde in artikel 14 van het HR, vóór 28 augustus 1973 (de Ledenraad heeft in de vergadering van 20 juni 1973, op grond van art. 44, laatste alinea HR, machtiging verleend om van de reglementaire termijn af te wijken) door 2 stem gerechtigde leden schriftelijk worden opgegeven aan de secretaris. De kandidaten dienen vanzelfsprekend te voldoen aan het bepaalde bij artikel 13 van de Statuten. Aan de kandidaatstelling behoort een schriftelijke verklaring te zijn toegevoegd, waaruit blijkt dat de kandi daat een eventuele benoeming zal aanvaarden. Kandidaatstellingen welke niet aan het vorenstaande voldoen, zijn ongeldig en worden terzijde gelegd. x) Indien de voorgestelde reglementswijzigingen in de vergadering van de Ledenraad van 21 augustus 1973 worden aangenomen, dan zal de functie van commissaris betaald voetbal komen te vervallen en komt daar voor in de plaats een commissaris Algemene Zaken. J. VAN PRAAG, voorzitter J. H. WESTRIK, secretaris PS Alleen de leden van de ledenraad en ere-leden die verzocht hebben de vergadering te mogen bijwonen, hebben toegang tot deze bijeenkomst. 11

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1973 | | pagina 11