ingezonden betreft een minder aantrekkelijk kijkspelBovendien is daar over voorzitter Van Praag vrij uitvoerig in zijn artikel, dat u in dit nummer aantreft. Daarom dachten we, dat het beter was onze aandacht te geven aan het produceren van een speciaal Cup-nummer, dat u binnen kort zal bereiken en waarmede wij met u een goede herinnering willen bewaren aan een andermaal bewonderenswaardige pres tatie van ons aller AJAX. Uiteraard verzuimden wij niet in dit clubblad beelden te verzame len betrekking hebbende op het LANDSKAMPIOENSCHAP; laten we naast alle vreugde over het resultaat in Belgrado niet de waarde vergeten, die het behalen van de Nationale Titel betekent. Mogen wij dan besluiten onze bijzondere dank te betuigen aan hen, die door hun bijdragen aan het clubblad ons een grote steun waren; gaarne spreken wij de hoop uit, het aanstaande seizoen weer op hen te mogen rekenen. Gaat u thans allen genieten voor zover u daar al niet aan bezig bent van een fijne vakantie. Dat was het dan. Met dank voor uw aandacht T. M. Sr. Kovacs' „karretje" overgedragen aan de topscorer uit de Jeugd Johnny Holtshuysen Aan het bestuur van Ajax-Amsterdam te Amsterdam Geacht bestuur, Ik zend U hierbij een fotocopie van de voorpagina van het dag blad der Centraal-Afrikaanse Republiek met, zoals U ziet, onder de rubriek Sports" de aanduiding van een zeer lovend artikel over Ajax. Tevens zend ik U een fotocopie van het betreffend artikel. Hiermede moge aangetoond dat zelfs in hartje Afrika de faam van Uw - mijn - club is doorgedrongen en dat ook hier Cruijff c.s. de idolen zijn van de voetballende Afrikaanse jeugd. Het zeer kleine Nederlandse kolonie-tje in dit land wenst U alle succes voor de wedstrijd van vanavond (AjaxReal Madrid. - Red.) en de return binnenkort. Met alle achting, w.g. Drs. Han H. M. Tak SPÖT-S... srtUTS,... SPDfiTS». 6

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1973 | | pagina 6