Slijterij-Wijnhandel De Unie Het ZESTIENDE LANDSKAMPIOENSCHAP is in aantocht het tot nu toe gebruikte vervoermiddel op het traject Diemen Ajax-Stadion vv overbodig ging worden, stelde Kovacs zijn twee- wieler ter beschikking van de topscorer uit de jeugd. Bloemen voor mevrouw Kovacs, toepasselijke woorden van Johan Cruijft en voorzitter Jaap van Praag, waarop een dankwoord van de man die twee zo succesrijke jaren bij Ajax beleefde. Een man gaat ons verlaten die bij het voortzetten van de taak van Rinus Michels o.a. de spelers in hun spel veel vreugde heeft geschonken, onze club ,,naar buiten" op uitstekende wijze heeft uitgedragen en zich overal, in het bijzonder hier in Nederland, vele vrienden heeft verworven. Wij zijn dankbaar de periode-Michels te hebben meegemaakt we zijn eveneens dankbaar twee jaar Stefan Kovacs te hebben kunnen volgen. Mèt Ajax een wereldfaam verkregen hebbende, op dit toppunt van sportroem, keert hij naar zijn vaderland terug, vergezeld van onze beste wensen voor een verder gelukkig en succesrijk leven. Kovacs Stefan: au révoir Volledigheidshalve zij nog vermeld dat, na afloop van de wed strijd, in de Bestuurskamer scheidsrechter Vervoort, sprekende mede namens zijn collega's, veel lof toezwaaide aan de schei dende Roemeen voor diens voorbeeldige houding jegens de arbiters tijdens de wedstrijden in de afgelopen twee jaren. Een geschenk voor Kovacs bloemen voor zijn vrouw Bijzonder attent! Was er in ons Clubnieuws van januari jl. reeds sprake van Kovacs' opvolger: GEORGE KNOBEL aangezien beide heren hun taak bij Ajax resp. MVV nog hadden af te maken, werd ten opzichte van onze nieuwe trainer een bescheiden en voorlopig: van harte welkom, toegeroepen. Dit kan dan nu op een wat meer spontanere wijze; hoewel zulks op papier natuurlijk moeilijk tot uitdrukking te brengen is, zal de heer Knobel met het bovenstaande ongetwijfeld onze be doeling begrijpen. Bekijken we nog eens even de eindstand, dan zien we dat Ajax dit W. W. Wassenaar Albert Cuypstraat 206 - Amsterdam Telefoon 72 49 05 Donderdagsavonds geopend sortering Bols - De Kuyper Legner - Levert Floryn - Bokma etc. etc. 3

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1973 | | pagina 3