voor hun voortreffelijk gedrag. Een trip als deze is zeker voor herhaling vatbaar; de jongens doen er veel ervaring bij op. Ook wil ik vanaf deze plaats de organiserende vereniging danken voor haar voortreffelijke organisatie alsmede de heer v. d. Brink met zijn vrouw voor de plezierige reisleiding. De volgende spelers hebben dit toernooi meegemaakt: Vonk, Thomas, Boog, v. d. Meyden, Passchier, Liefveld, Muller, Bren- ker, Klockenbrink, v. d. Hengst, Timmerman, Beyne, Schallen- berg, Schroder, Klapmuts. De Groot - Van Genderen KAMPIOENSPLOEG: JUNIORES B3 Onze juniores B3 mochten dit seizoen het genoegen smaken het kampioenschap in hun afdeling te behalen. Gedurende het gehele seizoen was ik met dit elftal als vaste begeleider opgetrokken en ik moet u zeggen dat mij dat veel plezier gegeven heeft. Uiteraard heeft ons team, zo niet altijd, dan toch veelal het zoet der overwinning mogen smaken en dan was het ook even- zovele keren feest in de kleedkamer, waarbij Martin Matteman, de clown van de ploeg, zich kon uitleven in zijn bont gevarieerde Amsterdamse humor. Maar met de verslagenheid ben ik ook geconfronteerd geworden, als het mis ging Dit is voor mijn gevoel ook altijd het goede in de sport: de lach en de traan; de vreugde en de teleurstelling, Het is mij een behoefte alle spelers van dit kampioenselftal te bedanken voor hun grote saamhorigheid, vooral tijdens moeilijke wedstrijden, waarbij dan altijd in ieder geval de wil aanwezig was om de punten binnen te halen. Een woord van dank voorts ook aan de heer J. van Daal, onze jeugdtrainer, alsmede de heer H. Buskermolen (trainer ama teurs) die dit elftal week-in week-uit onder hun hoede hadden. Van hun deskundige adviezen heb ik steeds een dankbaar gebruik gemaakt, waarvoor eveneens mijn erkentelijkheid. De twee pechvogels: André Filte en Ronnie Rennefeld, die vrij wel het gehele seizoen uitgeschakeld waren wegens ernstige blessures, zijn hopelijk nu reeds in zoverre hersteld, dat zij zich weer volgend seizoen zullen aandienen. Mag ik besluiten de volgende (Latijnse) spreuk aan de juniores B3 op te dragen: Amat victoria curam „Overwinning vraagt toewijding". Wel, aan toewijding heeft het onderstaande spelers zeker niet ontbroken (zie foto boven): Martin van Driest, Eef Hoff, Peter Jager, Ger Krabshuis, André Onsia, Raymond Ruiter, Wil Schepens, Ron Schmitz, Dik Ser- mond, Bert de Vries, Peter Zinkstok, Martin Matteman, Jan Schipper, Lesley Tol, Joop Leeuwendaal, Jan Leeuw en Chris Wenderhold. J. H. H. 16

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1973 | | pagina 16