van de voorzitter dat ik hoop in het volgend club nieuws met enthousiaste beschrijvingen bij u te mogen terugkeren." Aldus het slot van mijn pennevrucht in het vorige Ajax-Nieuws. En er is alle reden verrukt te zijn over de prachtige resultaten die ons elftal be haald heeft. Zij het dan, dat er daarbij wel enige teleurstelling is de blessures, waardoor vooral die van Horst Blanken burg en Gerrie Mühren van langduriger aard zijn. Maar laat ik beginnen nog eens terug te blikken naar het begin van onze glorie, t.w. op zaterdagavond 3 maart jl.: de overwinning op Feyenoord. Méér dan de uiteindelijk bescheiden uitslag van 21 hebben onze jongens die avond duidelijk laten zien wie de sterkste was. Na de vrij snel verkregen voorsprong van 20 kon den de Ajacieden mede in verband met de ontmoeting tegen Bayern München reeds afremmen en het spel dicteren. Doordat de Rotterdammers een week later, nota bene op eigen terrein, ook in Twente hun meerdere moesten erkennen, hebben we momenteel twee, gezien ons veel beter doelgemiddelde relatief drie punten meer, aangenomen dat Feyenoord haar achterstallige wedstrijd tegen Telstar, in Rotterdam te spelen, met winst beëin digt. We staan er dus goed voor, overi gens niet meer dan dat, waarmede ik maar wil zeggen dat we ons niet verbeelden óp de brug te lopen, laat staan er overhéén te zijn. Dat de wedstrijd tegen Bayern München met veel spanning tegemoet werd gezien, ook van Duitse zijde, wel, zo ik hiermede niet aller gevoelens van destijds bevestig, bleek dit dan anders wel uit de enorme aanvraag voor kaarten; ook van ver buiten onze grenzen. Vele landen namen de TV- uitzending over, kortom, het was DE wed strijd van het jaar. Aan onze kant werd wel vrees uitgespro ken, toen bleek dat Barry Hulshoff nog niet van de partij kon zijn (tegen Feyen oord moest hij wegens een blessure ook verstek laten gaan). 8 AjaxBayern München 40 - Bedding op de doellijn Johnny Rep brengt Beckenbauer en Maier in moeilijkheden r: i;*1Ti

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1973 | | pagina 8