correspondentie Rembrandtsplein 44 Amsterdam-Holland telefoon (020)-23 36 57 WÊÈÈÊÊÊÈÈÈÈÊÈÈÊËÊÊÈÊÈÈÊËËÈIÈÊIIÈÊÊÈÈÈÊÊÈËÊÊÈBDÈÊÊBÊÊÊÊÊÈÈÈÈÈÈBIÊBÈÊÊÊtÈÊIt^^^l dediging ging; men wilde blijkbaar niet opnieuw verliezen. De kansen tot scoren waren danook aan onze kant talrijker; Barry Hulshof en Johan Cruyff troffen elk de paal, maar toch gelukte het onze captain de knikker" achter de Schotse goalie te wer ken en betekende het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Weiland (W.-Duitslandeen 32 Ajax overwinning. En de vierde Cup. Deze werd uitgereikt door KNVB-voorzitter Meule- man, waarna Cruyff c.s. ondanks het gewicht van maar eventjes 40 kg!!, het kleinood toch ten velde aan het publiek gingen tonen, dat dit gebaar enthousiast begroette! Een mooie avond, met een mooi slot. Dan volgt hier ook nog een oproep aan The Old Soldiers, met name de leden van de Bordjesclub. Dit namens het Comité. Het duurt nog wel een weekje of wat voor de Bordjes-avond" er is, doch aan de andere kant, de tijd gaat snel en we zitten in de laatste weken van maart voor je het weet. Bovendien bestond het plan eens vroeg de aandacht op de a.s. bijeenkomst te vestigen. Een zo juist door onze Ajax-encydope- dist Willem Bruynesteyn samengestelde lijst geeft aan dat we, wat het aantal leden aangaat, momenteel op 162 staan. Aange zien we gewoonlijk omstreeks 85 deelnemers aan de borreltafel resp. het diner krijgen (en ieder jaar veelal dezelfden) zouden we tegen die anderen willen zeggen: indien niet bepaalde om standigheden het nu eenmaal onmogelijk maken t.z.t. de weg naar het Westeinde want natuurlijk wordt de bijeenkomst weer in Atlantic", Huize Sweering gehouden het alleen maar een kwestie is van dubio: zal ik wél gaan zal ik nietbe sluit dan dit jaar toch eens te komen. We weten zeker dat het dan wordt: eens-gedaan, steeds-gedaan, m.a.w. in de volgende jaren wil je geen avond meer missen. We gaan er achterheen weer dat pittige .muziekje" uit Volen- dam: KLEINTJE PILS te arrangeren, tafelpresident Wim Volkers is reeds aan zijn ,,indoortraining" begonnen, teneinde straks ,,de tafel" weer met zijn schijnbewegingen en trucs als vanouds te leiden, kortom we willen er opnieuw een gezellige boel van maken. Als ,,het-effe-kan"kom ook! Uiteraard volgt t.z.t. nog de officiële oproep door middel van een convocatie. Dat was het dan zo ongeveer. Er zit weliswaar hier en daar wat ,,oude koek" in, doch dat was niet te vermijden. In december moesten we er vroeg ,,uit" vanwege de drukte rond de feest dagen, nü wilden we ook het gebeuren rond de Super-Cup nog meenemen". Alsmede andere belangrijke zaken. Zo kwam dat Met dank voor uw belangstelling. TMSR Dank aan de Sneldichter van Delfshaven voor zijn inderdaad „snelle" bijdrage. We zouden echter nog even willen wachten met het plaatsen daarvan. Hij komt wel maar het is nog niet zo ver. Ook dank aan Marleen Vogel in Kruiningen. Het is werkelijk formidabel. Desondanks zullen we het epistel graag bewaren voor dié gelegenheid waarin zo'n werk als dat van jou beter past. Aan de heer Bruine uit Amsterdam-West onze erkentelijkheid voor zijn Glasgow-„injectie". 7

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1973 | | pagina 7