nagekomen gelukwensen bij behalen van de wereldcup Groeten van Feyenoord-supporters vanuit vakantie-oord te Offenbach. Zr. Redempta Bogers, Paó de Apücar, Brasil. C. J. Papavoine, Amsterdam. FBO-jaarvergadering te Arnhem. W. J. Lamers, plv. kamerbewaarder Minis terraad, Den Haag. De twaalf kinderen Van Vleugels, Bunde. Hr. en mevr. Eppink-Kemme en kinderen, Wassenaar. J. M. P. Willeboordse, Den Haag. Marg. Hendrick, Venlo. Maikel van Brussel, Den Haag. Hr. en mevr. Rademakers, Tilburg. Mevr. L. Weiter Eekhout, Rotterdam. D. P. Vierhout, Rotterdam. Marco Willemsteyn, Bijlmermeer. Oranje Kaapstad, Cape Town. Bettie Compter, Osdorp. Supportersclub, Amsterdam-West. Loire Lloyd via Scheveningen-Radio. Celtic FC, Glasgow. Bieb en Jos Coler, Bern. Spartak Trnava. Presidente Confederacion Sudamericana de Futbol. Van Mastwijk - Michel - vriend De Muinck, Rio de Janeiro. Lucas Bols te Buenos Aires. Fam. Aardenburg, Hoogeveen. Kapitein, officieren en bemanning van „Chiriqui". Zusters Huize Elisabeth, Hillegom. Fam. Dinkgreve, Amsterdam. SS Braamfontein. Santiago Bernabeu, president van Real Madrid. C. Veltman, Edmonton. Hr. en mevr. Winterink-Wieleman, Berg en Dal. Michel van Baardewijk, Heerlen. Th. J. v. d. Lans, Loosduinen. A. Colpaert, Fort Amsterdam, Curapao. Jos Hendrickx, Venlo. Fam. J. C. de Gram, IJzendoorn. J. Ewald, Uithoorn. H. J. P. Lammers, Bar Eldorado, Bell- Lloch de Aro, Spanje („aan Johan Cruijff bekend Ajax-Bar te Arnhem. G. J. van den Haak, Haarlem (gedicht). Kegelclub „Handnatmaken" te Winters wijk. Scheidsrechtersvereniging Amsterdam. Louet Feisser, Straat Mozambique. Cor du Buy, Leusden. Blauw-Zwart, Wassenaar. Nieuwenhuis, Janssen en Oosterhuis te Amsterdam. Supportersvereniging Ajax,- Amsterdam. F. Schimmel, Kon Ned. Biljartbond, Am sterdam. Bestuur VVCS, K. Jansen, Den Haag. Hotel-Café Les deux Ponts, Oudendijk. Martinair, Schiphol-Centrum. Fam. Emil en Ans Urech van Rikkert, Die- tekon, Zwitserland. Ajacieden uit de Skoetschi Bar, Zwolle. Buenos Aires Crew, namens deze captain J. M. Scheurs, Nieuwkoop. Café De Gezellige Hoek, Maastricht. Feyenoord, Rotterdam. Ned. Postduivenhoudersorganisatie, Val kenburg. Hotel Duinoord, Wassenaar. Fam. Roseboom, Den Haag. W. Faber, Amsterdam. De kinderen klas 1A van de Bentinck- school, Amsterdam-West, t.w. Eduard Booms (6 jaar), Pascal van Munster (6 jaar), Grada Goldhorn (6 jaar), Mar ten Boomstra (6 jaar), René Boerebach, Rocardo van Leeuwen, Monique den Hee- ten, Marga Droge, Jan de Vries, Bob Kok kernoot, Judith Hom, Mirella Jongsma, Marco Leffers, Richard Bosma, Rini Boot, Jan Carstens, Jurry Fritz, Steef la Grouw en de „juf" A. Kotterer. Sport Unie Brion Trappers, Curapao. Namens het bestuur allen nog hartelijk dank! 15

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1972 | | pagina 15