HEINEKE'S SPECIALITEITEN-RESTAURANT ring geweest en volledig omtrent het vorenstaande ingelicht. Deze heren hebben gevraagd om met de opheffing te wachten totdat bekend zou zijn of het hoofdklasseschap behouden bleef. Zou dit het geval zijn, dan was de firma Ryerson bereid als sponsor te blijven optreden. Ging het hoofdklasseschap verloren, dan had de firma Ryerson geen belangstelling meer. Vervolgens geeft de heer Kraan, die zich dertig jaar met de af deling honkbal heeft bezig gehouden, nog een uiteenzetting. Nadat nog enige vragen zijn beantwoord, zegt de voorzitter dat de vergadering zich dient uit te spreken over: a. opheffing van de afdeling honkbal; b. opheffen van de afdeling honkbal uitstellen totdat bekend is of het hoofdklasseschap al dan niet behouden blijft. De heer Bouwens is van mening dat tot directe opheffing moet worden overgegaan en dat er geen verbintenis meer moet zijn met de naam Ajax. In de pers wordt reeds geschreven over Ryerson-Ajax. OUD-LOOSDRECHT Oud-Loosdrechtsedijk 166 - Tel. 02158-3408 Met algemene stemmen wordt aangenomen dat de afdeling honkbal direct dient te worden opgeheven en dat niet meer onder de naam Ajax mag worden gespeeld. Op verzoek van de heer Kraan zal de brief aan de KNHSB zaterdag 2 september worden gepost, zodat de laatste com petitiewedstrijden op 2 en 3 september nog kunnen worden ge speeld. 8. Bespreking bestuursbeleid De voorzitter vraagt aan wie hij het woord mag verlenen. Aangezien niemand daartoe behoefte gevoelt, bedankt hij namens alle bestuursleden voor het in hun gestelde vertrouwen. 9. Bestuursverkiezing Aftredend is de voorzitter, de heer J. van Praag. Deze stelt zich herkiesbaar. De voorzitter vraagt aan de heer Geudeker of deze bij dit punt even de leiding van de vergadering wil overnemen. Persoonlijk heeft hij geen enkele bedenking tegen de herverkie zing van de voorzitter, temeer niet omdat er sprake is van enkele kandidaatstelling. „Wanneer u het met mij eens bent, dan verzoek ik u dit te laten weten door applaus," zegt de spreker. Hij constateert dat gelet op dat applaus de herbenoeming een feit is en feliciteert de heer Van Praag daarmede. Deze zegt dat hij er even wil bij gaan staan om de Ledenraad te bedanken. Hij wil echter duidelijk stellen dat hij de functie niet goed zou kunnen vervullen zonder de grote steun van de heren aan zijn linker- en rechterzijde. 10. Verkiezing van 1 lid voor de Financiële Commissie Aftredend is de heer J. A. Bouwens. Deze stelt zich herkies baar. De heer Bouwens wordt bij enkele kandidaatstelling gekozen. 10

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1972 | | pagina 10