TOYOTA GEROPA f 6.299,- f 16.995,- Bel voor proefrit 22.39.49 FC AmsterdamAjax - Fraaie safe van Jongbloed Ahead Eagles (60!, na 00 bij de rust en zonder Keizer) was het weer: HOSANNA!; Johan scoorde maar liefst vier goals!, nadat Swart als „oudste" het voorbeeld gevend via twee fraaie kopballen ons een evenzo grote voorsprong gaf. Een goede wedstrijd, fair gespeeld en uitstekend door arbiter v. d. Kroft geleid, met een Deventer ploeg die weliswaar weinig individuele sterren telt, doch straks, beter op elkaar ingespeeld, als team zeker nog van zich zal doen spreken en naar onze smaak beslist een kandidaat is voor de zgn. sub-top. Ja, zo is er weer een en al leven in de Ajax-brouwerij. Ook het B-elftal is aan een oefenprogramma bezig, zulks onder de eminente leiding van trainer Bob Haarms. De resultaten daarvan geven aanleiding te veronderstellen dat onze reserves het a.s. seizoen veel beter voor de dag zullen komen, dan we de laatste jaren hebben moeten ervaren. Wat zeker stimulerend zal werken op het aantal zaterdagmiddagbezoekers. De eerste competitiewedstrijd werd een overwinning: Haarlem BAjax B 1—2! Ook de amateurs zitten volop in de voorbereiding. Wim Schoe- vaart en Wim Heisterkamp vertellen u daarover de volgende keer meer. Niet anders liggen (inzake het warmlopen voor de start) de zaken bij de jeugd, waar onze nieuwe jeugdtrainer, de heer J. van Daal (alsnog ook van hieruit hartelijk welkom en veel succes) de zaken goed aanpakt! Kunnen wij u nog vertellen dat een door ons lang gekoesterde wens in vervulling zal gaan, nl. een medewerker die voor ons clubblad de Jeugdkroniek gaat samenstellen. Die nieuwe man is Hans Bijvank, die we vanaf deze plaats een hartelijk welkom aan de clubblad-tafel toeroepen. Uiteraard blijven incidentele verslagen, zoals we die o.a. van de heer Helman kennen, bijzonder welkom. Hoe meer zielen, hoe meer vreugd! Voor de Ajax-jeugd dat rijmt ook nog. Zo is alles en iedereen volop in touw voor ons dierbaar Rood en Wit. Veel succes daarbij voor allemaal! reeds van tot Plantage Muidergracht 13 (vlak bij Roeterstraat en Artis) Showroom ook 's-zaterdags geopend 7

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1972 | | pagina 7