clubavondnieuws De laatste officiële clubavond van het sei zoen, twee dagen na het behalen van de Europa Cup werd, hoe kan het anders, een geweldig succes. Clubavondvoorzitter La Fleur dankte in zijn openingswoord het bestuur voor de weer bijzonder prettige samenwerking dit seizoen en deelde mede, anders luidende berichten tegensprekend, dat het club- avondbestuur ook voor het volgende sei zoen, in ongewijzigde samenstelling, de belangen van de clubavondbezoekers zou behartigen (applaus). Speciaal heette de heer La Fleur de dames welkom die voor de derde keer dit seizoen (uniek in de clubavond-historie) aanwezig waren, de donateur Herman Richter (op 31 mei jarig, maar desondanks toch in het Feyen- oord-stadion) en de ook nu weer aan wezige (hoe bestaat het na deze dagen en weken van hoogspanning) secretaris Jan Westrik, die vol trots aan een ieder de veroverde Europa Cup toonde. Daarna het woord voerend, memoreerde hij nogmaals de fantastische successen van dit jaar en dankte iedereen voor de blijken van belangstelling die het bestuur had mogen ontvangen. De heer Westrik deelde voorts mede dat het spe len om de Wereldbeker zo goed als zeker zou doorgaan (applaus) en sprak de hoop uit, dat de successen zich, met de steun van alle Ajacieden, het volgende seizoen zouden herhalen. Tja en dan is er natuurlijk ook nog „ge streden" om de talrijke prijzen van vele milde gevers, op maar liefst drie tafels uitgestald. Prijzen voor de tombola en voor het klaverjassen (38 heren en dit keer maar 4 dames), het vlotbruggen/ sjoelbakken (31 dames) en het biljarten (12 heren) en dat onder het motto: „ledereen prijs!" De Amstelveense organist J. Hartman zorgde tijdens de spelen voor de muzikale omlijsting. Bij mijn weten eveneens uniek voor een clubavond. Het was weer een keer wat anders en velen zullen het ge waardeerd hebben. Aan het einde van de clubavond werden de dames verrast met een doos bon bons en een enkel paar waagde zich nog aan een dansje. Om ongeveer half twee vertrokken de laat ste Ajacieden en kon iedereen weer op een zeer geslaagde avond terugzien. Bijzondere dank aan de clubavondcommis sie, t.w. de heren La Fleur, Louwaard, Van Mourik en v. d. Toorren. die op deze laatste avond voortreffelijk werden ge- assiteerd door de heren Timman en Heemskerk. CAS BOLLEN Uitslag prijsbiljarten 1. C. Bieshaar 2. 0. Keizer 3. K. van Mourik sr. 4. J. Duyn 5. C. Bollen 6. J. Ledegang 7. G. Ziegler 8. H. Stam 9. H. v. d. Steeg 10. H. Asbeek-Brusse 11. C. Geelkerken 12. H. Burgman Uitslag vlotbruggen/sjoelbakken (dames) 1. Mevr. Kijzer 2. Mevr. Stam 3. Mevr. La Fleur 18

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1972 | | pagina 18