erkenning van de grote verdiensten voor de Nederlandse sport. Verder dank ik de Amsterdamse politie voor haar medewerking in het feest gedruis en vooral haar begrip voor de supporters die, gelet op de orde- bepalingen, wel eens even over de streep gingen. Mocht ik tijdens de receptie iemand vergeten hebben te danken, dan doe ik dit hierbij alsnog onder aanbieding van excuses. In ieder geval nog namens ons bestuur oprechte dank aan het adres van mr. Catz voor zijn als gewoonlijk stijlvolle leiding van de receptie. Heb ik dan persoonlijk reeds woorden van afscheid gesproken tot Han Grijzenhout en Dick van Dijk, gaarne wil ik hier onze erkentelijkheid voor hetgeen zij voor Ajax deden nog eens herhalen en hen verder beiden veel succes in hun nieuwe omgeving toewensen. Uiteraard is het Ajax-huis altijd voor hen open Trainer Bob Haarms, die de plaats van Han Grijzenhout gaat innemen, wens ik ook veel succes toe, hetgeen eveneens geldt voor Jan Mulder, die, zoals inmiddels reeds uitvoerig bekend werd, onze gelederen is komen versterken. Momenteel zijn velen reeds met vakantie of staan gereed daartoe over te gaan. Ik wens u allen veel genoegen en mooi weer toe. Als u terugkomt staat het nieuwe seizoen alweer voor de deur en gaat onze belangstelling tevens uitnaar de loting op 12 juli a.s. in Zürich voor de eerste ronde van de Europa-Cup wedstrijden (13 en 27 september 1972). Ja, ja we leven snel. Laten we hopen dat het andermaal op alle fronten een succesvol seizoen gaat worden. J. VAN PRAAG De foto's in deze uitgave zijn van: ANP-Foto J. Mud B. F ried land er Fotopersbureau ANEFO Nationaal Foto Persbureau De fraaie kopbal van Johan 02!

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1972 | | pagina 33