het feest van de bordjesclub Donderdag 16 maart jl. Westeinde Atlantic Huize Swee- ring. Half-zes is het als we binnen gaan. Daar zitten ze reeds, de eerste Bordjes mannen. Alsof we nooit weg geweest zijn, uit deze goede en zo vertrouwde omge ving. En steeds meer grijzende- en op andere wijze de sporen der jaren dragende lie den komen binnen. De sfeer groeit. Van de Comité-leden zal vandaag Jan de Boer ontbreken. Is namelijk met vakantie en zit in Spanje. Later op de avond leest tafelpresident Wim Volkers een telegram voor, waarin Jan ons o.m. een prettige avond toewenst. Als om half-acht door Wim wordt opge roepen tot ,,aan tafel", betreden de circa 80 oer-Ajacieden ,,La Salie Savoye" voor het diner van het 27ste Bordjesfeest. De tafels zijn van fraaie bloemstukjes voorzien, geschonken door mevr. Kolman, daarmede de traditie van wijlen Jo Kol man voortzettend. Uiteraard kunnen we niet allen hier noe men, maar namen als die van Ere-Voorzit- ter Marius Koolhaas, Tjerk de Munnik, Gerrit Ziegler, Siem Tump, om maar een greep in de alleroudste beroemdheden te doen, mogen hier niet onvermeld blijven. Verder hadden Han Lambregts en Henk Kareis de verre reis vanuit het zuidelijk „Haagje" weer aanvaard en gaf Manus ten Herkei als vanouds acte de présence, zo ook Johnny Roeg, derhalve niet in het land van de springbokken toevend. Enfin, zoals gezegd, er waren er zo'n 80; helaas misten we ook anders zo trouwe gezichten. Ziekte, verblijf in het buiten land en andere onvoorziene en ongewen ste omstandigheden waren de oorzaak van de absentie. Hopelijk zijn ze er het volgend jaar weer bij. Opgeluisterd door de voortreffelijke muzi kanten, die zich aandienden onder de naam „Kleintje Pils" uit Volendam, is het vervolgens een uitermate gezellige en vro lijke avond geworden, waarbij de gang makers vooral „links" bleken te zitten „De Oude Garde van 11

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1972 | | pagina 11