Wortel's Boekhandel je kunt niet alles weten... maar wel alles makkelijk te weten komen De Algemene Winkler Prins van A tot Z in kleuren I COUPON Stuurt u mij gratis I Met de Algemene Winkler Prins50 procent tekst, 50 procent illustraties... in kleurenDe encyclopedie voor snelle oriëntatie en wijdere informatie. Samengesteld door een schaar van deskundigen. Afgerond door de computer. In 14 delen. In 10.000 illustraties. In 5 miljoen woorden. Dubbel voordeel Als u nü intekent op de Algemene Winkler Prins krijgt u 1. de Winkler Prins Gezinsatlas cadeau en profiteert u van de 2. lagere vóórintekenprijs. i en zonder enige verplichting nadere inlichtingen over de Algemene Winkler Prins met de twee voordelen. Naam Adres Plaats: De coupon inzenden aan Wortel's Boekhandel SUMATRASTRAAT 48 AMSTERDAM-OOST TELEFOON 020 - 357427 (Indien u hierbij vermeldt: Antwoordnummer 3588 hoeft u geen postzegel te plakken) dion de verlichting is ontstoken, dit hun moeilijkheden geeft met betrekking tot de navigatie. Om het maar ronduit te zeggen: ze kunnen dan Pampus niet zien. Enfin, in het gezelschap zullen zich ver schillende hoogwaardigheidsbekleders be vinden, alsook een aantal deskundigen we moeten de bezwaren dan met el kaar maar eens gaan uitvissen. Dan nadert zo langzamerhand ook alweer de volgende ronde voor Europa Cup I, waarin, zoals bekend, we het Londense Arsenal als tegenstander hebben. Nu is het zeker wel zo althans kan ik deze zienswijze wel delen dat in een gezel schap als de laatste ,,acht" in de strijd om Europa Cup I, nimmer zwakke ploe gen zijn. Maar behalve ,,goed" zijn er dit ter onderscheid toch wel ,,heel goede" elftallen bij. En tot deze reken ik zeer zeker Arsenal. Deze zonen van Albion hebben vooral de harde mentaliteit, die in duels als deze nodig is, de vechtlust tot de laatste minuut. Het wordt zwaar Zeker, óók voor Arsenal! Al met al wordt het weer een zeer drukke maand maart. Zoals trouwens ook vorig jaar. Dat is nu eenmaal zo, wanneer je, behalve de gewone competitie, op beide .bekerfronten" nog steeds ,,in" bent. Laten we trainer Kovacs en zijn jongens vanaf deze plaats veel succes toewensen. J. VAN PRAAG Belangstelling van Arsenal-zijde: manager Bertie Mee 7

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1972 | | pagina 7