van de voorzitter Een dezer dagen vond de jaarlijkse bijeen komst van de verschillende commissies plaats. Deze is destijds in het leven ge roepen teneinde in gezamenlijk verband met het bestuur van gedachten te wisselen over de diverse problemen resp. verbete ring in de samenwerking tussen de ver schillende commissies en kennis te nemen van bepaalde wensen etc. Was het zo, dat mét de jaren deze bij eenkomsten steeds korter gingen duren, omdat veelal in een direct contact be paalde vraagstukken werden opgelost, dit jaar is werkelijk een record gevestigd, aangezien, behoudens enkele zaken van ondergeschikt belang, iedere commissie tevreden was over de gang van zaken. Om in termen van zee-, lucht- en tegen woordig ook: ruimte-vaart te spreken: het Ajax-schip ligt momenteel goed op koers de ,,weers"-omstandigheden zijn tot op heden gunstig rustig Stilte voor een storm Wie zal dat zeggen. Dat heb je nu een maal niet in de hand. Althans gewoonlijk niet. En als de storm komtwelaan, dan zullen we capabel dienen te zijn om daaraan het hoofd te bieden Als gevolg van afgelastingen hebben we een paar maal vriendschappelijk gespeeld, zoals u hebt kunnen lezen. Tegen Haar lem, dat grote plannen heeft om in de ere divisie terug te keren, wonnen we met 43. Een trip naar Marseille, waar we opnieuw Olympique ontmoetten, werd dit maal een gelijkspel (22). Daar in de Franse havenstad zijn wij voortreffelijk ontvangen. Gaarne wil ik dit hier extra memoreren. Om nog even bij Frankrijk te blijven: de Franse voetbalbond heeft ons verzocht medio maart een deputatie te mogen zen den, die, enkele dagen bij ons verblijvend, er gaarne kennis wil komen nemen, hoe de gang van zaken bij ons in elkaar zit: training, trainingsmethoden, medische be geleiding, organisatie, werkzaamheden der commissies etc. Nu, uiteraard zijn de heren van harte wel kom en gevoelt uw bestuur zich zeer zeker ook vereerd. In het volgende Ajax- Nieuws is hierover wellicht nog wat te vermelden. Een uitnodiging bereikte ons een dezer dagen van de Rijkspolitie te Water. Ons bestuur is namelijk verzocht deel te nemen aan een boottocht op het IJsselmeer. Er is een klacht binnen gekomen van de vis sers aldaar, dat wanneer boven ons Sta- 6 AJAX-GO AHEAD 3—0. Johan Neeskens belaagd als een „adelaar" de Eagles-defensie AjaxGo-Ahead (K.N.V.B.-Beker) .doelpunt i 'êj'J hSi MBëèmj

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1972 | | pagina 6