verzuchting: als het een gelijkspel wordt, dan knijpen we de handen dicht. Het is echter ditmaal wel even geheel anders gelopen. Een uit verkocht MVV-veld, dat was het enig gunstige resultaat van de komst van Ajax voor de thuisclub. Voor de rest hielden Keizer c.s. het met 4O nog netjes. Het veel omstreden Wereld-Cup onderwerp is eindelijk van de baan. Panathinaikos is bereid gevonden, nu Ajax er niets voor voelt, alsnog het aandringen van de Zuid-Amerikanen met succes te bekronen en twee wedstrijden te spelen. Waarschijnlijk heb ben de Grieken momenteel niets te verliezen. Wel, onze zegen hebben ze. Als wij uw aandacht vragen voor het artikel dat onze clubarts Rolink schreef voor het tijdschrift .Geneeskunde en Sport" en dat wij onverkort hebben overgenomen, verder in verband daar mede wijzen op de slechte resultaten van een gerenommeerde ploeg als PSV, waarbij trainer Linder onomwonden een en ander toeschreef aan de Indonesische tournee en met name de gevolgen van de hiervoor aan de spelers toegediende injecties, dan mogen wij ons slechts gelukkig prijzen dat bij Ajax de juiste adviezen op de juiste wijze werden gevolgd. Dat het tegen de FC Utrecht geen zacht eitje zou worden lag in de verwachting. De mannen uit de Domstad kwamen zelfs tot spel van zeer goede kwaliteit, waarvoor Ajax meerdere registers van zijn kunnen moest opentrekken om aan de winstkant te blij ven. Het talrijke publiek kon genieten van fraaie doelpunten aan beide kanten gescoord. Keizer (twee maal) waaronder weer een magistraal genomen vrije schop en John Rep brachten de 3 op het score-bord, waartegen de gastheren slechts een 2 konden opbrengen; het laatste doelpunt der Utrechtenaren was een juweeltje. Op zaterdag 20 november jl. vond in de bestuurskamer de jaar lijkse huldiging plaats van hen, de het beschoren was hier door voorzitter Jaap van Praag te worden toegesproken op grond van een 40-, 50- of 60-jarig lidmaatschap. Nu, het werd weer een bijzonder gezellige bijeenkomst voor deze Daan Roodenburgh (60) still going strong! 5

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1971 | | pagina 5