Jac. Storm «smm FC UtrechtAjax (23) - Een wederom prachtig genomen vrije schop door Piet Keizer: Ajax' tweede doelpunt afwachtende houding aan. DWS speelde, zoals verwacht, zeer offensief, doch onze verdediging gaf geen krimp. We probeerden de thuisclub met enkele uitvallen te verrassen wat vooralsnog geen resultaat opleverde. Twintig minuten voor het eindsignaal had Ajax succes. Een „wilde" trap uit de achterhoede belandde bij J. Termeulen, die daarna alleen de keeper voor zich wist en daar geen enkele moeite mee had (01). De rest van de tijd bepaalden wij ons tot verdedigen, iets wat de toeschouwers en onze tegenspelers bepaald niet op prijs stelden getuige enkele vechtpartijtjes binnen en buiten het speelveld. Thuis tegen Aristos werd het aanvankelijk een rommelige wed strijd. Het ploegverband was zeker de eerste twintig minuten slecht te noemen. Toch nam Ajax de leiding door een mooi schot van Barentz. We kregen nu wat meer vat op het spel en daar werd Aristos de dupe van, want tot aan de rust moest de arme Aristos-goalie nog drie keer vissen, door doelpunten van Van Santen, Middelkoop en Ter Meulen. Na rust deed Ajax het wat kalmer aan en scoorde nog tweemaal door Brinkman. Al met al een iets geflatteerde zege. Uit tegen Aristos startten de gastheren met een overdonderend offensief dat de Ajax-verdediging handen vol werk bezorgde. We konden niet voorkomen dat Aristos in deze periode twee treffers produceerde. Vlak voor rust wist Ruud Baas echter de achterstand te verkleinen, tot 21. De thee in de rust bracht Ajax echter „op vleugelen" want de bakens werden nu volledig verzet. Wederom Ruud Baas bracht de partijen op gelijke voet. Ajax rook 'n overwinning en zette door. Een beslissing kon niet uitblijven en het was dan ook vlak voor tijd dat Jan ter Meulen de overwinning voor zijn ploeg uit het vuur sleepte door een prachtige kopbal in een doelpunt om te zetten. Een knap resultaat! Aanvoerder A2 A3 JUNIORES NESTELDEN ZICH IN KOPGROEP RANGLIJST Na een wat wisselvallige start heeft het A3-juniorenteam in de achter ons liggende periode het zoet van een aantal overwin ningen mogen smaken. Achtereenvolgens werden Blauw-Wit, Geinburgia, Neerlandia, Rivalen en De Volewijckers aan de zege kar gebonden, zodat dit elftal zich door de reeks overwinningen in de kop van de ranglijst genesteld heeft. Aangezien dit team vrijwel elke zondag de strijd moet aanbinden tegen A1-juniorenelftallen van sterke Amsterdamse amateur- o.a. open haarden haardschermen KUNST- EN SIERSMEEDWERK houtkorven voor in- en exterieur lantaarns hekwerken Atelier 030-443621 of 442244 uithangborden na 20 uur: 020-928741 enz. enz. Rode Kruislaan 337, Diemen 19

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1971 | | pagina 19