tussen honk en thuisplaat TOYOTA GEROPA Jac. Storm open haarden f 6.299,- f 16.995,- Het „fluiten" is een moeilijke aangelegenheid. Dat mag als al gemeen bekend worden verondersteld. Dat onder de vaak span nende ogenblikken van een wedstrijd daarbij vergissingen resp. fouten worden gemaakt is niet meer dan menselijk. Dat er om standigheden ontstaan, waardoor de zo onomstotelijk voorge nomen integriteit van de scheidsrechter gaat wankelen het is zowel te veroordelen, gelijk vaak te begrijpen. Wij hebben in deze kolommen dat „integer zijn" eerder aan de orde gesteld, waarop destijds een nogal scherpe reactie van „chief" Joop Martens volgde. Doch de verschillende clubbladen lezend, komt men niettemin regelmatig daarover (laten we ronduit zeggen: partijdigheid) klachten tegen. Daarom had de heer Bax er verstandiger aan gedaan van de zijde van „De Scheidsrechter" op de woorden van Wiel Corver niet te reageren en vooral zijn daarop volgende reactie met o_a. de zaak-Cruijff, de Tuchtcommissie enz. achterwege te laten (hetzelfde geldt voor „De Feijenoorder"). Als zijnde te staan boven iedere verdenking c.q. benaming als vervat in de uitlating van B. zelf t.a.v. het scheidsrechterskorps moet het voor iemand als hij immers niet nodig zijn daarmede zeg ongewild te „morrelen aan de verschijnselen van een verpestende menta liteit". Na te hebben kunnen vaststellen dat de werkzaamheden met KUNST- EN SIERSMEEDWERK houtkolen™11 voor in-en exterieur lantaarns hekwerken Atelier 030-443621 of 442244 uithangborden na 20 uur: 020-928741 enz. enz. Rode Kruislaan 337, Dieinen betrekking tot de aanleg van de lichtinstallatie goed vorderen ja, dat voetstuk is pas 12 meter, mijnheer, we zijn pas aan het begin; iedere mast wordt 55 meter hoog en er komen per stuk maar even 60 van die lampjes op ook de verlichting van de bijvelden aanzienlijk wordt verbeterd bij Ajax alweer waar blijft de tijd het bericht is binnen gekomen dat de old-master uit Spanje geassisteerd door Black Peter op 4 december naar het Ajax-Stadion komt de ge woonlijke bijdrage van de voorzitter ditmaal ontbreekt, omdat onze president een welverdiende vakantie op Malta geniet gaan we afscheid nemen. T. M. Senior Zoals inmiddels bekend, is het ons 1e team gelukt zich in de hoofdklasse te handhaven. Op vrij gemakkelijke wijze werd de „dubbel" tegen Giants-Diemen in winst omgezet. In onze thuiswedstrijd, bijgewoond door een talrijk publiek, was Ben Richardson niet alleen de winnende pitcher, maar tevens ook de beste slagman met het fraaie gemiddelde van 1,000. Na zeven innings werd bij de stand 121 de kleedkamer opgezocht. Ook de return leverde onze mannen geen al te grote moeilijk heden op; na twee innings waren, bij de stand 50, de scherpe kantjes er al af. Slechts eenmaal kwam ons veld onder druk te staan, maar door een goed dubbelspel was ook dat snel opge lost. Ditmaal was Leo van Wijk onze beste hitter. Marco Nagelkerken plaatste onze tegenstanders voor vele pro blemen met als resultaat: 14 x 3 sl„ 0x4 wijd, 4 honkslagen tegen. Ons veld maakte in deze match slechts één fout. Toch sluiten wij het seizoen met verlies af. Onze clubgenoot en coach van het eerste team, de heer H. Kok, heeft besloten een streep onder zijn honkbal-loopbaan te zetten. Reeds eerder zijn de vele verdiensten van hem voor onze vereniging naar voren gebracht. Als blijk van waardering werd hem, in een bijeenkomst van het bestuur met onze commissie, een cadeaubon ter hand gesteld. Het zal wel vreemd zijn, Herre, maar wij hopen je het komende seizoen nog eens bij onze wedstrijden te kunnen ont moeten. Ook Fred Borgman gaat onze gelederen verlaten. Door het aan vaarden van een functie in het oosten des lands, kan hij de honkbalsport uiteraard bij ons niet blijven beoefenen. Fred was een onopvallende doch zeer betrouwbare speler en o.a. zjjn homerun, in de wedstrijd tegen OVVO, die de stand van 10 tot 50 deed oplopen, zal nog weieens ter sprake komen. Wij wensen jou en je gezin veel geluk in Brummen toe, Fred. Om het „drieluik" vol te maken; ook Ruben Leijsner heeft te kennen gegeven met honkballen te willen stoppen. Toch kan ik mij niet aan de gedachte onttrekken, dat hij dit serieus heeft gemeend. Mocht echter blijken, dat ik mij daarin schromelijk heb vergist, dan zal er ongetwijfeld nog de gelegenheid zijn om „honkbal-Ruben" eens extra te „belichten". Gaarne had ik u verder willen inlichten welke coach en nieuwe spelers het komende seizoen onze gelederen komen versterken. Aangezien dit overzicht echter vóór het sluiten van de overschrij vingstermijn op de redactietafel van ons clubblad moest zijn, zal ik daar later nog wel op terug komen. Rest mij, mede namens onze commissie, het bestuur zeer har telijk te bedanken voor de medewerking die wij mochten onder vinden en wil ik niet nalaten onze dank te richten aan de beide dames Visser (als omroepster bij de wedstrijden) en Hendriks (verzorging van ons Ajax-Weekbericht) voor de wijze waarop zij ons hebben bijgestaan. Knuppels etc. worden voor slechts een korte periode opgebor gen, want straks wacht ons weer een lang en zwaar seizoen, waarop wij ons tijdig gaan voorbereiden. Met dank aan de re dactie voor de ruimte die zij ons beschikbaar heeft gesteld, be sluit ik met: „tot dan, clubgenoten". W. N. reeds van tot Plantage Muidergracht 13 (vlak bij Roeterstraat en Artis) Bel voor proefrit 22.39.49 Showroom ook 's-zaterdags geopend 9

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1971 | | pagina 8