controleurs frezers lassers draaiers cascade nv Kom bij ons eens praten over werk waar u wijzer van wordt Wij hebben prima werk, met prima voorwaarden, voor Als u een goed vakman bent, wordt uw salaris een goede basis voor een gesprek. Wij werken in 2-ploegendienst, waarmee u een (verdiend) extraatje van 161/2% op uw bruto inkomen haalt. Wij bieden echter meer, zoals gratis werkkleding, reiskosten vergoeding, studie kosten-vergoeding "tijd van de baas"), winst deling, premie sparen etc. U kunt ons altijd bellen voor meer inlichtingen: nummer (020) 946411 en vragen naar de heer Spit. U zult zien dat u er wijzer van wordt! Weesperstraat 110, Diemen Nog onze oprechte gelukwensen aan de honkballers. We achten het van zeer groot belang dat het de mannen van Wim Niepoth c.s. gelukt is, zich in het top-milieu te handhaven. Met de dit jaar opgedane ervaring en de straks weer frisse moed kan het volgende seizoen o.i. zeker op betere resultaten worden gerekend. In de komende maanden kunnen we van Wim Niepoth meer nieuws verwachten omtrent de plannen voor de naaste toekomst. De Algemene Vergadering was andermaal een rustige jaarlijkse bijeenkomst van de leden. Van de gehouden verkiezing (Leden raad) zij hier nog vermeld, dat van de aftredende (en alien her kiesbare) leden, de heren A. R. Been, D. J. Boering, mr. dr. E. W. Catz, P. van Deyck Sr., A. W. van Dijk en W. F. Schoevaart Voorzover u hem nog niet kent: onze nieuwe conciërge, de heer Ilolshuysen opnieuw drie jaar in het Ajax-parlement zitting zullen hebben. Niet teruggekeerd zijn de heren M. de Groot en H. H. Blomvliet, in hun plaats zijn gekomen de heren N. Klok en ir. J. Lambregts. In Parijs hebben we met Arsenal de onderscheiding in ontvangst mogen nemen, die ons samen met de Londenaren stempelt tot de beste club van Europa. Bij afwezigheid van voorzitter Jaap van Praag was de represen tatieve taak thans toebedeeld aan de „vice-president" André Kraan, vergezeld van secretaris Jan Westrik. Nu, André nam de trofee op elegante wijze in ontvangst, waarmede ons reeds zo rijke bezit aan prijzen c.q. onderscheidingen een waardevolle uitbreiding onderging. Daar in de Lichtstad was ook de Europese topscorer Joseph Skoblar van Olympique-Marseille. Vorig seizoen maakte hij u» 'ft'i

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1971 | | pagina 5