Smit-Cru ijf f Om Europa Cup I AjaxDynamo Dresden Met het oog op DynamoAjax werd de wedstrijd PSVAjax op zaterdagavond 26 september gespeeld. Een top-duel! De Philips-mensen, duidelijk in herstel na een zwakke start, wetende dat juist tegen Keizer c.s. technisch voetbal op gelijke wijze wordt beantwoord, toonden hun uitverkocht „huis" dat de toestand van PSV nog niet zo somber behoeft te worden in gezien. Voor de rust nam de thuisclub de leiding door een fraaie kopbal van De Vrindt, na de pauze was het onze Dick van Dijk die de partijen op gelijke voet bracht en de eindstand (11) een juiste weerspiegeling deed aangeven van wederzijds kunnen. Een zeer fraaie en spannende ontmoeting. En toen Dresden. Goed, toegegeven dat er onderzijds kansen bleven liggen, die zeker een 30 overwinning hadden kunnen betekenen, moet aan de andere kant toch gezegd worden, dat onze ploeg „safe- ty-first" heeft gespeeld en een sterker dan in Amsterdam aan vallend Dynamo geen kans tot scoren liet. En dat is zeer be langrijk in dat soort uit-wedstrijden: meestal is het bij dergelijke (overigens faire) tegenstanders zo, dat wanneer één goal over de doellijn gebracht is, dit gesteund door het publiek, tot stormachtige en overrompelende krachten aanleiding kan geven. Herinneren we ons nog maar de club uit Jena, een paar jaar geleden! We hebben dus de tweede ronde bereikt en daarin geloot tegen de Fransen: Olympique uit Marseille. (Ze schakelden de Polen uit.) „We hadden het slechter kunnen treffen ja, daarmede zijn we het wel eens als we althans de laatste jaren bekijken maarhet houdt toch o.i. tevens een waarschuwing in „let op uw saeck Op 20 oktober spelen we eerst „uit", 3 november a.s. hopen we met elkaar de „overgang" naar de derde ronde mee te maken. Specialist in Sportschoenen Eigen reparatie afdeling Elandsgracht 96-98 Amsterdam Tel. 020-231735 3 Sportmagazijnen De zaak waar u sportmensen ontmoet Op vertoon van diploma 10% korting

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1971 | | pagina 2