bestuursmededeling Waarde clubgenoten, Voor de wedstrijd AjaxOlympique Marseille in de tweede ronde voor de Europa Cup I, welke wedstrijd in het Olympisch Stadion op 3 november 1911, aan vang 20.15 uur, zal worden gespeeld, is door het bestuur der AFC Ajax de volgende regeling ge troffen Houders van de diploma's Werkend- en Buitengewoon Lid, Donateur, Dameskaart-Donateur en Werkend- Buitengewoon Lid, Kinderkaart, almede Juniores A, B, C en Pupillen, hebben op vertoon van deze kaart recht van toegang tot de zijvakken A en B. Houders van het Diploma Obligatiehouder kunnen plaatsnemen op de Marathontribune. Zij ontvangen hieromtrent nog afzonderlijk bericht. Houders van seizoenkaarten Eretribune Vak B/C hebben op vertoon hiervan toegang tot Vak P/Q. Dit laatste is ook van toepassing op houders van seizoen kaarten Reynoldstribune Vak K. De houders van seizoenkaarten Staantribune Vak F en P tenslotte, kunnen plaatsnemen in Vak S. De door AFC Ajax afgegeven autoparkeerkaarten (seizoen 1971/1972) zijn eveneens geldig voor het Olympisch Stadion. Ter voorkoming van onregelmatigheden, verzoeken wij u dringend aan bovengenoemde regeling uw mede werking te verlenen. Vervolgens delen wij u nog mede, dat de competitie wedstrijd AjaxFeijenoord, vastgesteld op 7 novem ber 1971, aanvang 14.00 uur, in het Ajax-stadion zal worden gespeeld. Ter voorkoming van onnodige telefoontjes en het in dienen van verzoeken om toewijzing van plaatskaar- ten voor deze wedstrijd, zij erop gewezen dat, na bevoorrading van de bekende vóórverkoopadressen om te kunnen voldoen aan de verplichtingen t.a.v. de door AFC Ajax verkochte registratiekaarten, het aantal voor verkoop beschikbare plaatskaarten is UITVERKOCHT. Het bestuur AFC Ajax 13

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1971 | | pagina 12