De Aiax-selectie seizoen 1971/1972 gaarne de activiteiten van onze Toto-commissie onder uw aan dacht. Ajacieden, het kan zeker wel eens slecht uitkomen om uw for mulier in Ajax-verband in te leveren. Denkt u echter beslist niet, dat de opbrengst van de toto minder zou worden gewaardeerd. Inderdaad wordt er op het monetaire vlak bij Ajax met grote cijfers gewerkt, doch de kleinere getallen zijn daarom niet min der belangrijk. Dus, als ,,het effe kan" de Ajax-toto de uwe! Op 26 augustus jl. hield de Ledenraad haar jaarvergadering. In zijn openingswoord ging voorzitter Van Praag in de eerste plaats uitvoerig in op het afgelopen seizoen, hetwelk voor onze club een hoogtepunt in haar 7 -jarige geschiedenis is geworden voor al natuurlijk doordat ons eerste elftal Europees kampioen werd (Europa Cup I), doch bovendien voor de tweede achtereen volgende keer de KNVB-beker veroverde en in de competitie van de eredivisie op de tweede plaats eindigde. Dit alles na meer dan 60 wedstrijden Voorwaar een prachtig resultaat. Verder gaf onze praeses een persoonlijke blik met betrekking tot de voor de toekomst van Ajax door hem noodzakelijk geachte wijzigingen inzake beleid w.o. organisatie, structuur en andere daarmede verband houdende omstandigheden. Later bij het agendapunt Bestuursbeleidwerd daarover uitvoerig gediscus sieerd, waarbij bleek dat de eerder geuite gedachtengang van de Ajax-president de instemming van praktisch het gehele Op perste College had, en de leden tevens akkoord konden gaan met de besturing van het Ajax-schip tot heden, daarnaast sug gesties en adviezen uitsprekend ten aanzien van een verant woorde koers voor de naaste toekomst. Het verslag van de secretaris over het verenigingsjaar 1970- 1971 verscheen, gelijk de laatste jaren gebruikelijk, als een 29(f) pagina's tellend drukwerk bij de leden thuis, waardoor dezen aldaar rustig gezeten niet alleen kennis konden nemen van het rijkelijk gebeuren in onze club, doch tevens vast stellen welk een enorm werk wederom door onze Scriba werd verricht. De Ledenraad gaf eveneens door een warm applaus uiting aan haar waardering voor dit ook nu weer voortreffelijk sa mengesteld jaaroverzicht. In niet mindere mate was dat het geval met de ,,Nota" van penningmeester Henk Timman. Hij was ditmaal ook weer zo'n klein uur aan het woord, teneinde het financieel gebeuren met recht: haarfijn uit de doeken te doen. leder jaar weer beluis teren we een opsomming van getallen, waar je stil van wordt Wat een werk wat een verantwoording wat een ge goochel met cijfers, cijfers, cijfers Ook hier mocht de bewaker" van onze gelden voor zijn uit- 3

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1971 | | pagina 3