van de voorzitter Juist terug van een zonnige vacantie, heb ik, naar u zult begrijpen, niet zoveel inspi ratie in de pen. Wat niet wegneemt dat zij het dan in het kort er nog wel vol doende voor mij overblijft puttend uit de feiten waarmede wij te maken hebben. Ik zou willen beginnen hier alsnog het Gouden Jubileum van onze Honkballers te memoreren. Wim Niepoth schrijft daarover op zulk een voortreffelijke wijze, dat ik, wat de histo rie betreft, er verder het zwijgen aan toe wil doen. Wel wil ik hier gewag maken van de gezellige feestavond waar ik tevens de gelegenheid vond lof toe te zwaaien aan allen die in die afgelopen halve eeuw het hunne bijdroegen aan deze ook voor Ajax zo goede en prettige zomersport, waarbij speciaal genoemd: oprichter Daan Rooden- burgh, Ab Hordijk, Martin Bremer e.a. Met alle goede wensen voor de toekomst, zijn er zeker al direct die, voor een lang verblijf in de Hoofdklasse. Over het grandiose resultaat tegen Atletico Madrid om op voetbal over te schakelen is m.i. reeds genoeg gezegd en geschre ven Dat het resultaat zulk een grote vreugde bracht in onze gelederen zijn we haast alweer vergeten. Er is ook zóveel dat ons bezig houdtde finale om de KNVB- beker, de grote strijd tegen Sparta verder de Ere-Divisie: de andermaal nek- aan-nek race met Feyenoord en dan natuurlijk Londen. ledereen binnen en buiten de club is het er over eens, dat, hoe de uiteindelijke uitslag(slagen) ook zal (zullen) zijn ons elf tal onder leiding van Rinus Michels dit seizoen tot nu toe buitengewone presta ties heeft geleverd. Zeker, ook anderen, zij het in verschillen de hoedanigheid daarbij betrokken c.q. elk op hun terrein, hebben zich bijzondere in spanningen getroost. Moge Vasovic c.s. met recht de kracht vinden de reeds gevestigde reputa tie van Ajax nog verder uit te bouwen Veel succes daarbij gewenst van ons allen! BIJ DE FOTO'S Boven Zó gesecondeerd, bovendien met „wit" spe lend Ger Mühren aan het „grootmeester"-bord tegen z'n jongste broer (speler van Volen- dam) Onder Ontspanning bij de familie Vasovic .Maar de bal kan Vlasco niet vergeten 8

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1971 | | pagina 8