controleurs frezers lassers draaiers cascade nv Kom bij ons eens praten over werk waar u wijzer van wordt Wij hebben prima werk, met prima voorwaarden, voor Als u een goed vakman bent, wordt uw salaris een goede basis voor een gesprek. Wij werken in 2-ploegendienst, waarmee u een (verdiend) extraatje van 161/2% °P uw bruto inkomen haalt. Wij bieden echter meer, zoals gratis werkkleding, reiskosten vergoeding, studie kosten-vergoeding "tijd van de baas"), winst deling, premie sparen etc. U kunt ons altijd bellen voor meer inlichtingen: nummer (020) 946411 en vragen naar de heer Spit. U zult zien dat u er wijzer van wordt! Weesperstraat 110, Diemen zoeken en ervaren dat de organisatie voortreffelijk is. Dan de elftallen. De wedstrijd. Spanning, spanning, spanning Want hoe fraai ook dat doelpunt van Dick uit niet minder prachtig werk van Piet Keizer10 is niks Het is rust vóór we het weten. Zó vol concentratie heeft de Ajax-gemeenschap in vak 82 meegeleefd Nog erger wordt dat in de tweede helft als conditioneel vooral Ajax wat terugvalt. En menige zucht van verlichting wordt geslaakt wanneer óf Barry als een rots in de branding weer als overwinnaar uit de strijd te voorschijn treedt, óf als Heinz Stuy machtig opspringend de „knikker" stevig in zijn handen heeft. Met nog drie minuten Arie Haan 2Oü Dat is het einde Met recht. We hebben hem de Europa Cup I. Al wat Ajax is feliciteert elkaar. Er zijn er onder ons die daar staan te kijken, alsof ze het nog niet kunnen geloven Supporters kussen naar „zuidelijk" gebruik de Wembley-grond. Later in de bus op weg naar het vliegveld blijkt dat verschillende Ajax-aanhangers in plastic-zakjes GRAS van Wembley hebben meegenomen en op het verzoek uit hun omgeving:geef mij ook wat reageren met het afstaan van slechts enkele sprietjes Weer terug aan boord van KLM's grandiose Boeing 747, blijkt dat zij het demissionair o.a. de ministers Bakker en Beernink, alsmede de staatssecretarissen De Koster, Grapperhaus en De Keizer ook in Londen zijn geweest om de wedstrijd te zien; eveneens we zouden haast zeggen: natuurlijk was ook Ajacied-KLM-directeur Besanpon in het vliegtuig Vijf-en-dertig minuten (jawel!) na de start op Heathrow staan we alweer op Schiphol. Het is haast niet te geloven. En wat doet de Ajax-aanhang, zo omstreeks 01.00 uur in de nacht? Die gaat naar good-old Mokum. Per taxi. Naar de stad van hun Ajax. Feestvieren, jongens en meiden op de Dam! En er IS gefeest. Twee dagen lang tot ver in de kleine uren! (Wat een snipperdagen zijn er opgenomen Wie ooit zei, dat men boven de grote rivieren niet kon feesten? Neen, daar lopen ze inderdaad niet zó gauw warm, maar ALS er reden voor uitbundigheid is En dat was er immers: Ajax had de Europa Cup!! Ja, toen stond de zaak op zijn kop. En hoe! Dat heeft heel Nederland kunnen aanschouwen! Ook donderdags bij de terugkeer der gladiatoren op Schiphol. Duizenden en duizenden stonden daar ter verwelkoming. Onder hen een glunderende Burgemeester Samkalden, later samen met Vasco de beker in triomf over het platform dragende, zulks onder het oog van o.a. de Burgemeester van de Haarlemmermeer, de heer Dijckmeester en vele andere autoriteiten. Ontvangst door HM de Koningin op Soestdijk. Daarna rijtoer door de stad en toegejuicht op het balcon van de aloude Stadsschouwburg op ONS Leidscheplein. Daar was de mensenmassa nauwelijks te overzien Het leek wel of héél Amsterdam was gekomen om de overwinnaars van Londen te 9

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1971 | | pagina 37