.aw: 2e KOSTUUM voor f 39,- V.M.Z. herenkleding ris de heer Van Es met echtgenote was ver tegenwoordigd, ontvingen wij fraaie bloem stukken. Nog te vermelden dat een ieder op zijn eigen wijze zich best geamuseerd heeft en dat pas in de kleine uurtjes, onder de leuze: ,,dat moeten wij nogeens heel gauw overdoen", afscheid van elkaar genomen werd. Trainingsproblemen Het zal u genoegzaam bekend zijn, dat wij van januari af doende zijn geweest om op het veld waarop wij onze compeitie-wed- strijden spelen, ook een trainings-avond te verkrijgen. Wij willen u niet vermoeien met een op somming van de besprekingen/correspon dentie etc. die hierover gevoerd zijn, doch volstaan, dat pas op 8 mei j.l. definitief werd beslist dat aan onze wens geen ge hoor kon worden gegeven. Op stel-en-sprong is door ons naar een oplossing gezocht en nu wordt 2 x per week getraind op het honkbalveld „Sloten", gelegen achter het Motel Amsterdam aan de Haagseweg. De competitie Onze eerste dubbel tegen HCAW, uit Bus- sum, bracht ons een gedeelde winst. In een zeer spannende wedstrijd werd op het prachtige honkbalveld van deze vereniging pas in de 10de inning de 30 overwinning behaald. Thuis, ging echter, nadat wij tot de 8ste inning met 32 de leiding hadden, de zege toch nog naar onze gasten (53). Tegen Feyenoord, op haar veld op „Varken oord" gingen wij kansloos met 81 ten onder en hoewel ook onze thuiswedstrijd met 96 verloren ging, had er, nadat een 50 achterstand was weggewerkt, met wat meer overleg beslist meer ingezeten. Tegen Storks" moesten wij de te verdelen vier punten alle aan de Hagenaars laten. Uit de beide nederlagen met resp. 111 en 62 kunnen wij vaststellen, dat o.a. de slagprestaties aan de zeer povere kant zijn. Maar is dat zo verwonderlijk? Maanden lang zijn wij bezig geweest om op een echt honkbalveld (dit is beslist nood zakelijk) een trainingsavond te verkrijgen, maar zonder succes. Nu echter het een en ander is geregeld, hopen wij, dat dit voor onze spelers een stimulans mag zijn om er weldra weer eens „flink op los" te slaan. W. N. Ruud Krol in goede handen Sigarenmagazijn "DE SPORT" VOORVERKOOP: Ajax- en Olympisch Stadion A. L. van Loon - J. P. Heijestraat 97 - tel. 16 7105 bij aankoop van een kwaliteitskostuum in de prijs van f 159,- tot f 265,- kunt u in dezelfde prijsklasse een Keizersgracht 45 2e kostuum kopen voor f 39,- Tel. 246581 14

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1971 | | pagina 14