Beelden uit: Athletico MadridAjax (foto's ANP) dwijnen) dit deed met voor zich de ge dachte: het zal mijn buurman wel wor den Afwachten dan maar Het plan de B-elftallen op te heffen ging niet door en ik kan u zeggen dat met mij velen hiermede instemden. Tenslotte werd nog naar voren gebracht de clubs een beperking op te leggen, met name dat ten hoogste 18 spelers gecon tracteerd mochten worden. Op advies van Ajax werd besloten dit laatste voorlopig nog van ons bed ver wijderd te houden en in ieder geval te wachten tot na de sanering: 38 clubs. En dat deze dan t.z.t. maar zelf zouden be slissen of ze al of geen 18 contract-spe lers wensen. Met betrekking tot de vergadering van onze Ledenraad waarover in de Kro niek het een en ander wordt vermeld stel ik er prijs op, mede namens de an dere bestuursleden, ook van deze kant nogeens onze verheugenis uit te spreken met betrekking tot het geven van de op dracht aan Philips aangaande het aanleg gen van de lichtinstallatie. U weet we zijn daarbij niet over ijs-van-één-nacht gegaan. Des te meer voldoening geeft het het is inmiddels ook wel nodig geworden dat gezamenlijk overleg thans tot een be sluit met algemene stemmen heeft geleid en we omstreeks oktober a.s. in ons eigen goede Stadion lichtwedstrijden kunnen spelen. Tenslotte wil ik, namens het bestuur, hier droefenis uitspreken naar aanleiding van het overlijden van ons werkend lid, de heer Nolte. Waar elders in deze editie door anderen reeds passende woorden aan zijn nage dachtenis worden gewijd, moge ik hier volstaan met te verklaren dat Ajax een dankbare herinnering aan hem zal bewa ren voor het vele en waardevolle werk, in het belang van onze club verricht. Naast onze deelneming aan zijn echtge note en verdere naasten spreek ik jegens hen de hoop uit dat de waardering en grote vriendschap die hij alom genoot, enige steun zal zijn dit grote verlies te dragen. Hij ruste in vrede. Dan kan ik nog juist even melding maken van een prettig bezoek dat ik kreeg in de persoon van mr. Munoz, de trainer-coach van Real Madrid. Hij was in Holland in verband met het duel tussen PSV en Real Madrid (Europa Cup II) en ging in Alkmaar kijken naar AZ '67PSV. Deze gelegenheid wilde hij nu benutten om de groeten van zijn club aan ons te komen overbrengen, een atten tie die dezerzijds natuurlijk zeer op prijs werd gesteld. J. VAN PRAAG 7

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1971 | | pagina 7