TOYOTA GEROPA f 6.299,- f 16.995,- BieshaarSchuttel Co. V.M.Z. herenkleding heel seizoen tegen hek of paal aan moeten zitten kijken enz. enz. Het valt niet mee het iedereen naar de zin te maken. Men doet soms de gekste dingen. Zoals nu zo-juist: belt iemand om een kaartje voor de wedstrijd van morgen: AjaxTwente (het was bijna middernacht Vinden ze normaal. En o-wee, als je er wat van zegt. Op de tribune leef ik erg met de wedstrijd mee. Ik reageer vrij fel. Naar uitwedstrijden ga ik niet, hoewel ik dat eigenlijk beter wel kan doen, want voor de radio zitten luisteren is nog span nender en nerveuzer dan werkelijk bij de wedstrijd aanwezig zijn. (Mevrouw Dalmulder doet het volgende verhaal: Ja zeg, dat was in het jaar dat Ajax met 10 van Feijenoord verloor door die goal van Van Duivenbode. Zo tegen één uur had Nico het al behoorlijk te pakken. We gingen met de kinderen een beetje wandelen in het bos. Komen we een paar jongetjes tegen, die een radio hard hebben aanstaan. Nico natuurlijk gelijk van: en, jongens, hoeveel staat het? Nog 00 en er zijn nog 10 minuten te spelen. Oh, zei hij, dat halen ze wel. Enfin, we wandelen terug naar de auto en natuurlijk gelijk de radio aan. Is net die goal voor Feijenoord gevallen. Van Duivenbode maakte hem. Nou, Nico was zo teleurgesteld, we gingen gelijk naar huis!) Ajax is voor mij alles. Ik heb er geen moment spijt van gehad reeds van tot Plantage Muidergracht 13 (vlak bij Roeterstraat en Artis) Bel voor proefrit 22.39.49 |TO YOTA MOTO R Showroom ook 's-zaterdags geopend dat ik ooit deze functie heb aanvaard. Nogmaals, het is een enorm drukke baan, maar ik doe het graag. Met ons allen vor men we een hecht team, dat er in geslaagd is Ajax om te vormen van „underdog" naar topclub in Europa. En dat is op zichzelf toch een grote verdienste. Van iedereen." TIJN MIDDENDORP van de rekening geen moeilijkheden ver oorzaken Voorzitter Jaap van Praag vond ik wat stil deze avond Zat hij al met zijn ge dachten in Glasgow Aan de andere kant had hij natuurlijk niet zoveel te zeg gen; Wim Volkers onze tafelpresident en oud-dribbelaar heeft op zo'n avond altijd het hoogste woord. Dat hoort er nu een maal bij. Tijdens een van zijn „smoesjes" herinnerde hij er aan dat op de 20e maart Wim Bruynesteyn 70 jaar zou worden. Nu, dat was natuurlijk zingen geblazen en moest Wim talloze felicitaties in ontvangst nemen. Ja, ja, 70 jaar en nog dagelijks zo actief op de Ajax-administratie. Mijn bewondering. Willem nog vele jaren. Een ,,lang-zal-ie-leven" (veel geeft hij reeds) werd ook gelanceerd voor Asbeek Brusse, die een paar dagen eerder 70 jaar geworden was. Nog in goede gezondheid en blaken van Ajax- èn levenslust (trac- teerde de oude jongens op koffie met cognac). Asbeek ook jij: nog vele goede jaren. Ja, ja en als je dan ziet hoe die ouwe keien met 40, 50 en 60 „dienstjaren" van hun borreltje(s) genieten (ze „kau wen" ze meestal de tafel (straks meer daarover) alle eer aandoen ne er het hunne toe bijdragen om er een gezellige boel van te maken, dan zeg ik met Tinus Middendorp: Ajax is niet alleen een bij zondere-, maar tevens een gezonde club! Ook dit jaar een gast in ons midden: ad ministrateur Nico Dalmulder. Ik vond het van het B(ordjes C(lub) C(omité) een goed idee. De man, die dagelijks in dat prof-voetbalmilieu strikt zakelijk moet wer ken en handelen te doen vertoeven in de sfeer van die good-old amateurs, voor wie de contacten met de voetballerij in de huidige situatie vaak moeilijk zijn. Met andere woorden: streven naar beter begrip wederzijds Het zij zo. De sprekers van deze avond vond ik alle maal goed. leder had zo zijn eigen „zeg je". Men mocht dan na afloop van de speech wel reageren met: dat die man zo ouwehoeren kan Nou ja, wat dan nog Wat mij betreft mag het 't volgend jaar weer. Het optreden van Ciska Peters oogstte de verdiende bijval. Jammer was het dat Mi chael van Praag met zijn orkest ontbrak. Maar zoals u weet, is Michael pas ge trouwd Nou dan Volgend jaar mag hij wel weer! Old Chaps dit was zo maar een beetje losgeslagen O H over die fijne 18e maart 1971. Maar ik moet er nu een eind aan maken; anders dreigt het een soort gedenkboek te worden. Dat het bijzonder „jofel" was, daarover waren allen het na afloop eens. In niet geringe mate heeft ook de keurige ver zorging door Jan Ferron en zijn staf daar toe bijgedragen. Jan, er is in voorgaande jaren en m.i. terecht wel eens kritiek geweest, maar het dient nogmaals gezegd, het was thans, wat je noemt „uit de kunst". Hulde ook aan de kok voor zijn meesterschap in de keuken. Wim Volkers, onze tafelpresident, dank ik voor zijn geweldig „leadership"; waar achtig ik zou geen betere weten. Daarom had ik gedacht hem een meerjarig con tract te geven Tenslotte spreek ik de hoop uit dat vol gend jaar minstens 125 rood-witte leeu wen elkaar op het 27e Bordjesfeest een poot zullen geven, terwijl ik vóór stem ten aanzien van het dan ook aanwezig zijn van organist Wim Bos ter begeleiding van de Ajax-songcrack Jaap Belmer Lijkt me een-paar-apart. OLD TIMER CARROSSERIEFABRIEK - CONSTRUCTIEWERKPLAATS Speciaal: AUTOSPUITERIJ DUIVENDRECHT - Tel. 020 - 54463 - 56919 - 57556 2e KOSTUUM voor f 39,- bij aankoop van een kwaliteitskostuum in de prijs van f 159,- tot f 265,- kunt u in dezelfde prijsklasse een Keizersgracht 45 2e kostuum kopen voor f 39,- Tel. 246581 23

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1971 | | pagina 23