bh rondom de jeugd ■é«5s€ 5&| Ajax pupillenEngelse (schooljeugd) The Wanderers - Een mooi doelpunt volgens het boekje van Timmermans Wij moeten het ditmaal stellen zonder de altijd waardevolle bij dragen van Cas Bollen. Onze mede-redacteur zal nl. op korte termijn het schuitje dat huwelijksboot heet, betreden en wé-van-het-,.boterbriefje" weten dat er heel wat komt kijken alvorens kan worden ingestapt Cas heeft ons beloofd: volgende keer beter. Daar willen we het wel op houden, hoewel die ,,king-korn"-weken Cas, bij voorbaat veel geluk. We krijgen nog wel een kaartje. In verband met een en ander is de jeugd-informatie zeer be perkt. Elders in dit „Nieuws" staan de standen vermeld. Deze nader bekijkend komen we tot de conclusie dat de juniores Al in een nek-aan-nek-race zijn gewikkeld met stadgenoot Blauw- Wit, waarbij deze laatste op dit moment één punt meer heeft. Opvallend voor beide teams zijn de score-cijfers en dan speciaal die van de verdedigingen (14 resp. 11 tegen). De juniores A2 staan er bijzonder goed voor. Misschien dat KBV vanuit derde positie nog kwaad zou kunnen doen; praktisch gesproken kan „de titel" Ajax hier niet meer ontgaan. De juniores A3 moeten het dit seizoen helaas laten afweten. De middenmoot biedt hier weinig uitzicht op betere tijden. Volgend seizoen beter, vrienden. De juniores Bi gaan weliswaar „aan-kop", maar toch is hier een schijn aanwezig, die bedriegt. DWS heeft immers 2 wedstrijden minder gespeeld en mede gelet op de sterke verdediging der blauw-zwarten (slechts 7 tegen) konden deze nog wel eens roet in het Ajax-eten gaan gooien Met het elftal der juniores B2 is het ongeveer hetzelfde als dat 15

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1971 | | pagina 15