Amsterdam heeft een gemeentegiro Maak er gebruik van goede wensen voor 1971 van: FC Metz Ankie Slagter, Alphen a.d. Rijn Dik Bruynesteyn HSV ADO E. Splint Dagblad De Waarheid H. W. Gligoor, Utrecht Harry Sacksioni Directie KLM Bieshaar Schuttel Co. Voetbal International Niessen NV A. Moolhuysen Zn. Drukkerij De Raat De Vries Kartro NV P. Bronius, Hilversum ASR Nereus Hans Volgers, Arnhem Football-Ass. Le Havre Drukkerij Grafica Slavia, CSSR Bob Bakker en echtgenote S. v. d. Linden, Amsterdam Alle overboekingen binnen en buiten Amsterdam Persoonlijke leningen met relatief lage rentepercentages Vreemde valuta - Reischeques Overboekingen buitenland Nachtkluis Geldautomaten (24-uurs service, ook in de weekends) Incassomogelijkheden (ook de betaalcheques van de Banken en cheques in vreemde valuta) Garantie op uw girobiljet tot f100 Spaarrekeningen met oplopende rente 123 kantoren, bijkantoren en agentschappen, dus snelle dispositie-mogelijkheden Eigen besteldienst en 500 blauwe girobussen, die verspreid zijn over geheel Amsterdam en de rand gemeenten 21% rente op lopende rekening van particulieren Het is misschien een ruimer pakket van mogelijkheden en diensten dan u van ons zou verwachten. Inderdaad een rekening bij de gemeentegiro heeft vele positieve facetten. Vandaar ons welgemeende adviesneem gewoon gemeentegiro. U bent van harte welkom. A. Demoet, Veenendaal B. J. Nieland, Amsterdam Fam. Grit, Stein-Nieuwdorp Fam. F. Moinat Fam. Tabben, Hoek van Holland W. F. Schoevaart Fam. J. Esmeyer, Amsterdam Theo Weynen, Breukelen Jan Oranje, Oost-Souburg F. van Tienhoven, Amsterdam Fam. S. Muller, Amsterdam F. H. Geiersbach, Amsterdam Nikolaus Berger, Frankfurt a.M. Wim de Bois Joke en Bob Braat, Canada Anefo Amsterdam Fam. Van Praag Sportbureau Seedorf FK Austria Wien M. J. van Os, Almelo Fam. K. Wolters Fam. Breuken, Amsterdam Wismut, Aue Dukla Praag Atletico de Madrid Fam. Van Kinsbergen Parkhotel Amsterdam Günther Bachmann, Frankfurt a.M. Fam. Koot, Amsterdam Ing.Bur. Van Rossum, Amsterdam J. H. Minderhoud Jacq. en Salo Piller, Zaandam Coby v. d. Burg, Warmond Scheidsr. Ver. Amsterdam NOS (B. Spaak) P. L. Moolhuizen, Weesp Dames Van Schaick Fenerbahce, Istanbul G. H. Verbeek G. Gosewehr, Amsterdam Jan Hulscher G. Hulscher Bob Peters Jr., Amsterdam Pim Portegies Zwart, Amsterdam Herbert W. Tomandl, Salzburg C. C. Brunt, Harderwijk Goal, Doetinchem Fam. M. E. Premseler, Amsterdam Sheffield Wednesday, Sheffield Liverpool Football Ciub Kees Breedijk, Gouda Fam. Das, Amsterdam Rangers Football Club, Glasgow Fam. J. Timman Jacky van Beetz, Amsterdam FBO, Utrecht Fam. Hulskemper, Amsterdam Fam. Van Genderen, Amsterdam Fam. Van Voorst, Amsterdam Fam. Blekkenhorst, Amsterdam Fam. Koolhaas Maarse Kroon C. Brom, Velp FC Internazionale, Milaan De heer Japink, Amsterdam Sound-Geluidsreclame, Haarlem Pondres NV H. A. Schols, Amsterdam Ajax-supporters, Schiedam Göcze Peter Gyor (Hong.) The Celtic Football Club, Glasgow Fam. Stuy, IJmuiden Fam. S. Kesnig, Amsterdam Bob Hoogenboom Score, Haarlem Mevr. J. Kemner v. d. Bergh, Amsterdam Real Madrid TROS, Hilversum Broodje van Kootje (J. W. Kulderij) Museum Hotel Restaurant Peking Azië Fam. Bookelman, Amsterdam Sportclub Feijenoord Fam. Boudri Gebr. Sier Bootsman, Den Oever Dames Goed, Abcoude Union 1880 e.V., Bremen Ph. Liebke, Amersfoort Fam. J. C. Fleysman UEFA, Bern J. W. C. Westerink, Amsterdam Firma C. Stibbe, Rotterdam Patro, Eisden J. B. Ruhling, Zandvoort J. J. Geelhoed, Hilversum Fam. G. J. J. de Jong, Amsterdam MTK, Budapest A. Schuring, Meppel Ajax-fans, Den Haag Fam. Tapperwijn, Amsterdam Fam. La Fleur NV Ned. Sportpark Olymp. Stadion Joh. C. Blössmann, Amsterdam l'lris Club Croisien, Croix Hans Balvers, Wijk bij Duurstede Go Ahead, Deventer Mevr. Blomvliet Telstar, IJmuiden H. H. de Vries, Diemen A. Boerkoel Coupe d'Europe des Foires, Basel Fa. Willebrandts v.h. De Natris Charles Mitten, Manchester Screendrukkerij Rooth NV, Diemen Gemeentelijk Reclamebureau, Amsterdam NOS (R. Rengers) De Telegraaf, Courant Nieuws v. d. Dag Sportredactie Trouw SBV Helmond Sport De Boer's Fabrieken NV Fam. F. Frederking, Amsterdam Philipsen, Den Haag Photogravure Van Leer, Amsterdam Th. J. de Bruin, Krimpen a.d. IJssel 8

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1971 | | pagina 8