6 Smit-Cruijff WÊÊÊÊÊÊÊ AjaxNEC. - Een Nijmeegs muurtje bij 41 bleef. Onder gezag van een goed leidende scheids rechter Hoppenbrouwers. AjaxADO 30 De „big match van de dag". en zulks op 24 januari jl. Wat reeds lang in de „wandelgangen" van de voetballerij werd beweerd, nl. dat ADO boven-zijn-stand leefde, werd dan, althans Specialist in Sportschoenen Eigen reparatie afdeling Elandsgracht 96-98 Amsterdam Tel. 020-231735 ten opzichte van Ajax, vandaag wel bewezen. „Casius Clay tegen een vlieggewicht" lezen wij ergens in de Pers. Het ver schil was ook wel heel erg groot. En maar gelukkig voor de Hagenaars zulk een voortreffelijk doelman als Ton Thie onder de lat te hebben; hij heeft Mansholt c.s. voor een debacle behoed. De drie fraaie doelpunten van Keizer (2x) en Johan Cruijff heeft fotograaf Mud voor u vereeuwigd en in volgorde gemon teerd. Beleef ze nog eens! Met alle lof, welke thans allerwege in Pers, Radio etc. wordt geuit, draaien we de zaak een week terug en wel naar Maas tricht. Een gezellige stad. Leuke omgeving die van de Vrijthof en zo. Heel best om daar te toeven. Maar dat Ajax hier de punten heeft laten liggen met alle respect overigens voor MVV is een bittere herinnering aan de Limburgse hoofdstad. Niet alleen na AjaxADO werd de klasse van ons elftal ver geleken met die van wereld-niveau. Dat de prestatie van de Maastrichtenaren als een uitschieter is aan te merken en hoe zeer we en met ons b.v. ook een Feijenoord weten, dat het in het bronsgroen eikenhout: op je tellen passen geblazen is dat van vorige week was té spijtig, om ooit weer voor een herhaling in aanmerking te laten komen. Zeker als we na HaarlemMVV lezen van: „Machteloos op het middenveld opererende zuiderlingen, die maar wat aan rommel den en „de matige prestaties van MVV tot nu toe (de over winning op Ajax niet meegerekend) Sportmagazijnen De zaak waar u sportmensen ontmoet Op vertoon van diploma 10% korting 4

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1971 | | pagina 4