'PADDOCK CLUB' de kienavond nieuwjaars-receptie clubavondnieuws ('gemengd') De traditionele kienavond, jaarlijks door de Clubavondencom missie op touw gezet, mocht zich ook ditmaal weer in de ge bruikelijke grote belangstelling van de Ajax-familie verheugen. Het spel met de nummers, een vreedzame wel spannende strijd, zou je het kunnen noemen, om „kien" te scoren geleid door speaker-arbiter Cor la Fleur volkomen integer! daarbij geassisteerd door de inmiddels bekende staf van mede werkers als de beide Kareis, Frans e.a. Dat kienen een zekere techniek zou vereisen moet als uitgeslo ten worden beschouwd. Het is een spel met Vrouwe Fortuna. Dan vraag je je wel eens af waarom ze bij zo'n gelegenheid lieden uitkiest, waartegen ze de gehéle avond zit te lachen. Want waar dié het anders vandaan halen om soms wel vier keer de wandeling naar de kien-controletafel te maken Maar voor iedereen was het een gezellige avond. Met alsnog dank aan de organisatoren èn de milde gevers, die de inzet zo'n kleine 200 prijzen mogelijk maakten. Zaterdag 9 januari jl. hield het bestuur de traditionele Nieuw jaars-receptie voor officials, Pers e.a. Een druk bezochte bijeenkomst, waarbij tijdens het dansen en de daarom heen georganiseerde spelletjes, weer opviel wat de Ajacieden (en aanverwanten) toch wel in de benen hebben Wat óók de aandacht trok was het optreden van voorzitter Van Praag, die de aanwezigen vanachter de microfoon en geleid door het prima orkest van deze avond tracteerde op een wer kelijk professioneel gezongen „Some of these days". Jaap, geweldig! Het jaarlijkse festijn „sjoelbakken, vlotbruggen" en klaverjassen voor de dames, is ook dit jaar weer een leuk succes geworden. Ook de heren werden in dit prijzenfestijn betrokken, zij het dan alleen in het biljarten en het klaverjassen. Mevrouw Oostrum legde verrassend beslag op de eerste prijs bij het klaverjassen. Zij was daarmee de overige 43 deelnemers te slim af. Mevrouw Fischer volgde op geringe afstand en bezette de eervolle tweede plaats. De derde plaats tenslotte was voor mevrouw Breurker. De zes Ajax-dames, die hadden ingeschreven voor het klaverjassen waren de meeste heren te vlug af, want vier van de zes eindigden bij de eerste twintig. Mevrouw v. d. Stam eindigde bij het „sjoelbakken en vlotbrug gen" op de hoogste trede. Zij was daar alle deelnemers uit gezonderd mevrouw De Breet (2e) en mevrouw Bieshaar (3e) veruit de baas. En fantastisch schouwspel en een zeer goede ontspanning. U zult het er voorlopig weer mee moeten doen, dames, of de commissie moet anders beslissen? Acht heren werden in twee poules (biljarten) onderverdeeld. Natuurlijk ook hier een spannende strijd die in poule I beslist werd door Jan Duyn, die het zich een gewoonte heeft gemaakt AjaxNEC. - Doelman De Bree: Genade? het edele biljartspel te combineren met een zoete spraakwater val. Maar het wordt geaccepteerd en dat is het belangrijkste. Burgman, v. d. Raay en Ab Hordijk eindigden in deze volgorde als 2e, 3e en 4e. In poule II zegevierde De Bock, die geen wedstrijd verloor en zodoende totaal-eindoverwinnaar werd. Ziegler spreekt nog steeds een woordje mee (bravo! Red.) en werd tweede, v. d. Puttelaar en Ledegang eindigden hier als 3e en 4e. CAS BOLLEN Einduitslag sjoelbakken-vlotbruggen 1. mevr. v. d. Stam 14. mevr. v. Mourik 2. mevr. De Breet 15. mevr. Stam 3. mevr. Bieshaar 16. mevr. La Fleur 4. mevr. Ledegang 17. mevr. Nijhuis 5. mevr. Sacksioni 18. mevr. Zwiersky 6. mevr. De Bock 19. mevr. Boyenk 7. mevr. Blekkenhorst 20. mevr. v. Wijngaarden 8. mevr. Hordijk 21. mevr. Duyn 9. mevr. Geelkerken 22. mevr. Zevenboom 10. mevr. v. d. Ham 23. mevr. Asbeek Brusse 11. mevr. Pardoen 24. mevr. Wiertz 12. mevr. Meester 25. mevr. Bormann 13. mevr. Brugman Ajacieden treffen elkaar in de ALLE DAGEN GEOPEND VAN 20 TOT 2 UUR (vrijdag en zaterdag tot 3 uur) Korte Leidse- dwarsstraat 93 Amsterdam Telefoon 223398 IZAKS-CRUIJFF 15

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1971 | | pagina 15