De Ajax-jubilarissen 1970 - Hesp. 25, 40, 50 en 60 jaar lid! Voor de a.s. Kienavond vragen wij uw bijzondere aandacht. Op dinsdag 22 december a.s. 's avonds om 20.00 uur op de wel bekende plaats: de benedenzaal van het Ajax-Stadion. Als vanouds zullen fraaie prijzen het kienfeest, wat spanning betreft, weer twee keer tot grote hoogte brengen. Komt allen! U zit in de prijzen! Achter elkaar twee thuiswedstrijden. Eerst de club van ,,good old" Cor van der Hart op bezoek, daarna de mensen uit de kaasstad: AZ '67; de Hagenaars momenteel in (de) ,,midi"- de Alkmaarders in (de) ,,maxi"-sector vertoevende, om daarmede, sprekende in de trant van de huidige mode, de kortere of langere afstand van deze clubs ten opzichte van de koploper(s) aan te duiden. Voor de bezoekers was er, met betrekking tot wat-er-te- genieten-viel, wel een hemelsbreed verschil tussen beide wed- 25 jaar J. Neefjes E. C. Schetters 40 jaar H. N. C. Brokmann F. Louwaard P. B. Sauveur W. F. Schoevaart 50 jaar W. F. Dukker A. J. F. Heinhuis J. Jutte J. L. Melchers H. J. Talboom A. de Wit Sr. J. P. Aué (20-9-'20) (7-11-'70 overleden) 60 jaar Tj. de Munnik J. B. Ruhling G. Ziegeler Sigarenmagazijn 'AJAX' Jacques Swart vergeet ajax niet Ajacieden vergeet Jacques niet Voorverkoop alle wedstrijden Pontanusstraat 54 telefoon 94 07 07 strijden. De Houtrustbewoners trokken zich veelal gebruike lijk in hun uitwedstrijden met 8 of 9 man voor het doel terug, kennelijk er weer op uit tenminste 1 punt te veroveren. De ge woonlijk hierdoor veroorzaakte min-of-meer chaotische toestand in het Haagse doelgebied was aanleiding dat Ajax maar moei zaam tot twee doelpunten (beide van Sjaak Swart) kon komen, terwijl de situatie zelfs spannend werd aangaande het eind- 4

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1970 | | pagina 4