pupillen-nieuws officiële mededelingen van de clubavonden dit seizoen heb ik weer volop de tijd om mijn studie af te maken. Want ook dat is zéér belangrijk. Had je nog een vraag? Op vrijdagavond voetballen? Ben ik sterk voor. Wij hebben nooit een vrij weekend. En wellicht vin den de toeschouwers het ook prettiger. Misschien zijn er dan minder ruzies of pappie wel of niet naar voetballen mag. Overigens vind ik het Ajax-publiek wel deskundig, maar niet fanatiek genoeg. Dat is jammer. Men moet zich veel meer laten horen. Ook als het wat minder gaat. De beste wedstrijd? Nou ja, tegen Benfica zowel in Lissabon als in Parijs zal ik nooit vergeten. In Lissabon, omdat we daar zo ongelooflijk goed hebben gespeeld, en in Parijs vanwege die 40.000 doldrieste supporters. Ik had dat nooit voor mogelijk gehouden. Komt maar één keer in de tien jaar voor. Enorm om zoiets mee te maken TIJN MIDDENDORP Uit de desbetreffende overzichten elders blijkt, dat onze Ajax- pupillen met het maken van doelpunten niet de minste moeite hebben. En ze krijgen er nooit genoeg van. Deze jongste Ajax-garde speelt maar 2 x 20 minuten; stel je voor dat dat 2 x 45 minuten zou zijn In hun ogen beschouwen ze het als een soort „dis criminatie" dat ze maar 2 x 20 minuten in het veld mogen spelen Elke zaterdagmorgen weer komen ze met hunkering naar het strijdperk. Enfin, dat weet u Alleen hebben wij u nog niet onder de toeschouwers gezien. Publiek komt, zoals dat wordt gezegd: voor goed voetbalspel en liefst veel doelpunten. Welnu, zie de resultaten van de pupillen en u weet waar u zijn moet! Voetballen, voetballen en goaltjes „pikken", dat is lust-en-leven van zo'n stel dartele veulens, waar je overigens nu reeds de talenten uithaalt. En er zijn er Pupillenleider Karei Kamlag heeft zo zijn eigen visie op dat wereldje van Ajax' jongsten. Laatst verklaarde hij: „Soms droom ik wel eens van dat jonge goedje en dan zie ik ze als maar doelpunten maken!" J. H. UITSLAGEN PUPILLEN Pupillen 1 Pupillen 2 Animo 1Ajax 1 011 Animo 2Ajax 2 015 Ajax 1— AS VA 1 12—1 Ajax 2—ASVA 2 4—0 Ajax 1Meerboys 1 30 Ajax 2Meerboys 2 70 Wilskracht 1Ajax 1 09 Wilskracht 2Ajax 2 07 Ajax 1TDW-Centr. 170 Ajax 2TDW-Centr. 2 40 Ajax 1—FIT 1 10—0 Ajax 2—FIT 2 14—0 Ajax 1—JOS 1 0—0 Ajax 2—JOS 2 6—0 Ajax 1Animo 1 30 Ajax 2Animo 2 160 8 gesp. 7 gew. 1 gel. 651 8 gesp. 8 gew. 730 Pupillen 3 Pupillen 4 Ajax 3Amstelzw. 2 23 Ajax 4Amstelzw. 3 51 Zeeburgia 3Ajax 3 02 Zeeburgia 4Ajax 4 15 Ajax 3JOS 3 10—0 Ajax 4—JOS 4 5—0 TDO 2Ajax 3 1—10 Ajax 4—TIW 3 8—0 De Meer 2Ajax 3 12 TDO 3Ajax 4 05 DVAV 3Ajax 3 09 De Meer 3Ajax 4 05 Ajax 3Geuzen 2 90 DVAV 4Ajax 4 17 7 gesp. 6 gew. 1 verl. 445 Ajax 4Geuzen 3 140 8 gesp. 8 gew. 543 Totaal 4 elftallen: 31 gespeeld, 29 gewonnen, 1 verloren, 1 ge lijk, doelsaldo 2369. D'r zit wel wat in, zou je zo zeggen Afgevoerd op grond van de artikelen 12 en 13 van het Huis houdelijk Reglement: Werkende leden H. Bosboom, J. dë Bruyn, C. Levendig, E. v. d. Stoel. Buitengewone leden A. R. Balinge, L. Boot, C. J. Geelhuyzen, P. J. Loois, P. Riley. Pupillen J. B. Haspels, C. Kooy. Donateurs J. C. Adema, B. Albers, G. J. Albers, J. J. van Amersfoort, N. Bakker, C. de Boer, N. C. v. d. Boogaart, H. Bryker, H. J. Den- neboom, B. v. Duivenbode, H. van Dijk, L. Egelie, J. P. van Ewijk, A. Goudsmit, S. D. de Graaf, L. de Groot, Ph. Heil, G. Jacobs, A. de Jong, J. Kloos, Th. Klut, S. Koedooder, L. H. de Kok, Th. Koppers, G. Lases, A. Mühren, A. H. Ooievaar, J. Or- meling, M. Rol, C. de Roos, C. de Roos, O. Rosenblatt, P. Scholten, J. Schuitevoerder, W. J. Schuurhuizen, R. Schwarz, Spruyt Jr., H. van Steenbergen, I. Stroz, G. Terpstra, F. Vos, M. Wertheim, H. Winkler, J. Zweepe. Bedankt als werkend lid A. Levendig, L. Volkers. Bedankt als donateur J. P. de Haan, E. v. d. Hurk Sr., E. v. d. Hurk Jr., A. Korpers- hoek, Ph. J. C. v. Randeraat, D. Ouwehand, J. Th. Keegel, Th. L. Keegel, H. W. Duyker, L. Holshuysen, B. Waterborg, H. v. Langelaar, R. de Leur, J. Kokee, L. Rozyn, W. Meyer, J. H. Erdsieck, A. H. v. d. Berg, M. van Duren, L. Jekel. Een nauwelijks te dragen fruitmand voor hem, aangeboden door de trouwe clubavondbezoekers en vergezeld van een hartelijk welkomstwoord. Door ziekte (te) lange tijd afwezig, maar in goede gezondheid teruggekeerd op het „oude nest". Over wie zouden we het anders hebben dan over de man die vele biljarters wekelijks een groot genoegen verschaft: Karei v. d. Toorren! Alsof ie helemaal niet weg was geweest, zo verrichtte hij zijn werkzaamheden de eerste de beste clubavond al als vanouds. Natuurlijk mogen we niet vergeten dank te brengen aan Cor Timman, die tijdens de ziekte van Karei zijn tijdelijke taak op uitstekende wijze verstond. Voorzitter C. la Fleur herinnerde de leden er alvast aan dat op 22 december de jaarlijkse kienavond zal plaatsvinden en dat beschikbaar gestelde prijzen op verzoek kunnen worden afge haald. Tevens deelde hij mede dat ook de dames op 27 decem ber weer hun hart kunnen ophalen door middel van het jaarlijkse festijn „sjoelbakken, vlotbruggen" en klaverjassen en met fraaie prijzen e.d. U had dit alles uit „de eerste hand" kunnen vernemen! CAS BOLLEN 22

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1970 | | pagina 22