Bij 33 graden (zie publiek) 17 Nendori TiranaAjax in volle actie sensationele berichten de ronde Wel, juist omdat in dit land, naar onze begrip pen, alles nog zeer primitief is, wil ik met nadruk verklaren dat we op een bijzonder vriendelijke wijze zijn ontvangen en daarbij prima verzorgd. Het publiek heeft zich van begin af aan zeer sportief gedragen; ik kan mij niet herinneren wéar we ook in Euro pa om de Cup hebben gespeeld, dat ons elftal bij het betreden van het veld met een hartelijk applaus werd begroet. Zeer juist ook van captain Vasovic na afloop op het middenveld een afscheidsgroet te brengen. Moge het Amsterdamse publiek straks de Albanezen op dezelfde wijze ontvangen. Dat verder tegen alle bestaande voorschrif ten in, men toch voor elkaar heeft gekregen dat we nog dezelfde avond per vliegtuig konden terugkeren, is een duidelijk bewijs dat men werkelijk alles voor ons gedaan heeft. Er waren voor de wedstrijd wat moeilijkhe den ten aanzien van het filmen e.d., doch ook de bezwaren hiertegen konden na over leg, worden opgeheven. Zo bewaren we alles bij elkaar toch een goede herinnering aan deze reis. Onze honkballers werden kampioen van hun afdeling en beter nog na de beslis singswedstrijden tegen de andere kam pioen, ADO-Den Haag beide te hebben ge wonnen, heeft een terugkeer in de hoofd klasse plaatsgevonden. Ook langs deze weg nog hartelijke geluk wensen aan Martin Bremer en zijn mede commissie-leden, de jongens van Herre Kok en verder alle anderen die deel had den in het succes. Ik moet u zeggen dat ik bij de promotie wedstrijd niet aanwezig was, hoewel ik mijn 1,toegang wel aan penningmeester Neefkens betaalde. Ik mocht n.l. niet komen omdat u ziet niet alleen voetballers zijn bijgelovig mijn aanwezigheid geen geluk schijnt aan te brengen. Verleden jaar bij de promotie-ontmoetingen tegen Terrasvogels was het gehele bestuur zelfs aanwezig en ziethet werd niets. Voor alle zekerheid, aldus de honkballers, geen voorzitter van Praag c.s. Welnu, als onze afwezigheid dan heeft bij gedragen tot dit eclatante succes is het bestuur zeer tevreden. Zowel de ledenraad- als algemene vergade ring hadden een vlot en prettig verloop. Vanaf deze plaats wil ik nog een woord van dank richten tot Erwin van Wijngaarden voor zijn werkzaamheden e.d. ten aanzien van de ledenraad; een hartelijk welkom aan het adres van Neefkens die de komende drie jaren deel gaat uitmaken van ons op perste college. Wel dan meen ik hiermede weer alles op papier te hebben gezet wat op het hart lag. De competitie is nog zo jong er is nog zó van alles mogelijk, dat hierover thans reeds conclusies te uiten m.i. wel wat vroeg is. J. v. Praag 9

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1970 | | pagina 9