luxe schoenen bestuursmededeling Rijwielhandel DAS Levering van alle bekende merken Roeterstraat 40 rijwielen en bromfietsen Tel. 5 2062 Financiering in één dag gereed zonder aanbetaling deze finale wat ontsierd werd door lachwekkende momenten, maar aan deze situaties kon ook de leiding niets doen. De beste keeper van het toernooi (prijs 'n beker) stond onder de lat van Volen- dam 2. Waarlijk ongelofelijk wat deze man, gedoken en gestompt heeft. Uiteindelijk moest hij toch zwichten in de verlenging. Eind uitslag 20. Bedankt Volendam voor uw gemoedelijke en gezellige toernooi. Bedankt pleegouders voor de geweldige gastvrijheid die onze jongens hebben genoten. En laten we de heren scheids- en grens rechters nu ook eens niet vergeten te bedanken. Hopelijk allen tot het volgende seizoen. Einduitslag: 1. Volendam 1 6. Ajax 2. Volendam 2 7. ADO 3. Go Ahead 8. NEC 4. Sparta 9. Beveren Waas 5. Alemannia 10. NAC Cas Bollen Bedankt als werkend-lid: H. v. d. Pol. Tegen het als laatste geëindigde NAC een voortdurend overwicht, maar nonchalant omspringen met de geboden kansen sloot een grotere zege uit. Een 10 winst door een doelpunt van Baas. Ook tegen het als vanouds op de buitenval spelende ADO „liep'' het nog niet. Enkele goede kansen over en weer, maar beide teams verzuimden te scoren. Ajax kwam eerst met 10 achter en Medick zorgde met een kopbal in de uiterste hoek voor een 11 einde. Zand en Zonderman speelden een goede wedstrijd. Onder 'n behoorlijke publieke belangstelling tegen Volendam 2 een voor 90% aanvallend Ajax. Maar zoals dikwijls het geval is, een plotselinge uitval van de tegenpartij, een doelpunt en de „grendel" is dan moeilijk te doorbreken. Voeg daarbij het feit dat toch wel kansen aanwezig zijn geweest, doch niet werden benut en de eerste nederlaag in dit toernooi is geleden. Volkomen onnodig natuurlijk, maar het ergste is dat je door deze nederlaag een voor Ajax blamerende strijd kunt gaan leveren om de 5e en 6e plaats, die dan na 2 x 30 min. en 2 x 15 min. verlenging ook nog verloren gaat. Niets is echter gemakkelijker dan alleen de negatieve zijde(n) te memoreren. De laatste wedstrijd toonde gelukkig aan dat er wel degelijk lichtpunten waren voor betere resultaten! Ferron dwong de Alemannia-keeper tot een wanhoopsredding en Baas schoot de bal via binnenkant paal in de handen van de keeper. Ook werd er nu beter en vlotter gecombineerd, terwijl de inzet beduidend sterker was. De Duitse goalie mocht van geluk spreken dat enkele van richting veranderde schoten net naast of over het doel belandden. Na twee maal een half uur nog 00, dus verlengen. Drie doel punten, helaas twee tegen. Een in eigen doel en de gelijkmaker via een vrije trap van 40 meter door Ferron. Een uitstekende redding van Hoogenboom die zich moedig op de voeten van een Duitser wierp. Het mocht niet baten. Even voor tijd een verkeerd opgesteld „muurtje" en de strijd was gestreden. In de finale „stoeide" Volendam 1 nog wat met Volendam 2, maar vergat in de normale speeltijd doelpunten te maken. Jammer dat Kalverstraat 9 Reguliersbreestraat 32 Nieuwendijk 188 Kinkerstraat 255-257 Haarlemmerdijk 137 Ferdinand Bolstraat 112 Gelderlandplein 13, Buitenveldert AMSTERDAM ROTTERDAM GRONINGEN MAASTRICHT 17

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1970 | | pagina 17