70 jaarjubileum-jeugdtoernooi Selectie A-juniores. - Staande: B. Haarms (trainer), R. C. Ombre, W. Mans, Holster, F. Haring, S. Dekker, Biesing, T. Kamlag, G. Kleton, B. de Vries, J. C. Fleyman (leider). Zittend: B. Visser, J. Hoopman, B. Baas, Heyt, C. Hoogeboom, A. Kalkhoven, P. van Dordt, A. Janmaat, J, Ferron, B. Haanstra Deze keer zullen wij niet te veel vertellen over dit toernooi. Door middel van onze circulaire, welke u onlangs ontving, is u volledig op de hoogte gesteld van de voortreffelijke gang van zaken. Vanzelfsprekend zijn de diverse commissies steeds doende, alle oneffenheden in de organisatie op te sporen en glad te strijken. Op 13 maart a.s. zullen alle commissieleden bijeen komen en ongetwijfeld zullen bijzondere punten naar voren worden ge bracht. Wij zullen, deze keer, dus alleen maar volstaan met een op somming van de ontvangen giften e.d. U moet hierbij goed be denken, dat deze vermelding niets anders ten doel heeft de betrokkenen te laten weten, dat het e.e.a. goed is overgekomen. Allen, die zo spontaan een advertentie hebben opgegeven voor ons programmablad, zijn wij minstens even dankbaar. Op deze groep Ajacieden zullen wij dan ook terugkomen. Verantwoording van ontvangen giften, bijdragen of anderzins: De heer Donk f 1000,de heer Jansen 100,de heer Reiniers 50,de heer C. v. D. 50,de heer De Jong 25,de heer Richter 100,de heer Blöeman 25,de heer Nijkerk 100,de heer Huising 100,de firma Acivit 2000,de heer Ferrier 18 gouden Ajax-insignes; de heer Muller reis ter waarde van 500,de heer L. Swart 36 Ajax-vaantjes; Scheidsrechtersver. Amsterdam Fair Play Cup; de heer W. v. dafscheidsreceptie onder restaurant; de heer N. Klok ontwerp affiches; gebr. Heemskerk drie gouden tientjes; de heer Fr. Bense 2 Edammer kazen; dames Goed 24 drinkglazen (met auto's); de heer Em. Berghoff Jr. 2 VW (10 pers.) met chauffeur; Lucas Bols klompjes met flesjes; gemeen te Amsterdam ontvangst stadhuis en rondvaart buitenlandse deelnemers; W. du Bois 25, Onze eerste elftalspelers Bennie Muller, Tony Pronk en Sjaak Swart hebben een beker ter beschikking gesteld voor de beste speler van het toernooi. 19

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1970 | | pagina 19